Інтерфакс-Україна
11:56 15.11.2024

ЄБА та Держпродспоживслужба домовилися співпрацювати в питаннях ветеринарії та безпеки продуктів харчування

1 хв читати

Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА) та Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба) підписали меморандум про співпрацю та взаємодію у вирішенні питань продовольчої безпеки, повідомила пресслужба асоціації.

Згідно з повідомленням, основними напрямами співробітництва будуть діагностика та вирішення актуальних проблем у сфері безпечності харчових продуктів, проведення та інформаційна підтримка тематичних заходів.

"Одним із ключових завдань меморандуму є створення механізму взаємодії Держпродспоживслужби та асоціації щодо обміну практичним досвідом у застосуванні законодавства за 20 напрямами відповідальності Держпродспоживслужби. Серед цих напрямів - ветеринарна медицина, безпека харчових продуктів і захист прав споживачів", - уточнили в ЄБА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укренерго" збудувало першу чергу пасивного захисту критичного обладнання, у І кв.-2026 планує завершити другу – член наглядової ради

Ощад надав майже $11 млн кредиту на 10,4 МВт наступної черги "першої ВЕС на Закарпатті" 80 МВт "ФВТ"

UPG до кінця вересня відкриє 34 раніше орендованих у групи "Приват" АЗК

Лише дві з 37 компаній перенесли надання послуг з балансування енергосистеми з 1 жовтня на 4 місяці – топменеджер "Укренерго"

НДУ опрацював вже 323 заявки та передав клієнтам "Фрідом Фінанс Україна" активи на 100,5 млн грн

Ощадбанк відновив програму кредитування на авто з пробігом зі ставками від 0,01%

"Укрнафта" у I пів. отримала 5,2 млрд грн чистого прибутку

Мінекономіки і бізнес запускають новий формат дерегуляції через "Пульс" і дашборд бізнес-клімату

Ціни на свинину підвищилися через скорочення виробництва

Основні проблеми агросектора: війна, кліматичні зміни і повернення квот на експорт агропродукції в ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА