Інтерфакс-Україна
12:06 15.11.2024

Апеляційний суд відмовив в арешті рахунків ТОВ "Аррікано Ріел Естейт"

2 хв читати
Апеляційний суд відмовив в арешті рахунків ТОВ "Аррікано Ріел Естейт"

Київський апеляційний суд 13 листопада 2024 року підтримав позицію захисту Arricano і відмовив у задоволенні апеляційної скарги прокурора щодо накладення арешту на рахунки керуючої компанії групи компаній Arricano в Україні (ТОВ "Аррікано Ріел Естейт"), повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у пресслужбі компанії.

"Ми продовжуємо системну і методичну роботу з відновлення справедливості щодо групи Arricano і відбиття рейдерських атак з боку силових структур. І це рішення суду апеляційної інстанції є черговим успішним етапом нашої боротьби і додатково підтверджує безпідставність звинувачень на адресу групи Arricano. Ми розуміємо, що не перебуваємо в зоні комфорту і побоюємося чергових незаконних дій, які вже мали місце щодо компанії. Але ми впевнені, що правда за нами і будемо відстоювати свої інтереси у всіх можливих інстанціях - доти, доки не будуть зняті всі безпідставні звинувачення і закриті всі справи проти компаній Групи Arricano", - повідомив член Ради директорів Arricano Real Estate Plc (Кіпр) Маргус Курм.

Курм нагадав, що упродовж 2023-2024 років компанія та її співробітники перебувають під системним тиском з боку силових структур. Метою цього тиску, на думку компанії, є отримання контролю за активами групи Arricano в Україні. Компанія продовжує підтримувати контакт і давати оновлення щодо статусу у справі всім інституціям, задіяним у захисті бізнесу від необґрунтованих дій правоохоронних органів, як в Україні, так і в Європейському Союзі.

Arricano Real Estate Plc (Кіпр) спеціалізується на будівництві торговельно-розважальних центрів, є одним з провідних розробників на ринку нерухомості України. Володіє та управляє п'ятьма торговельними центрами в країні загальною площею 147,6 тис. кв. м: "РайON" і "Проспект" у Києві, "Сонячна Галерея" у Кривому Розі, City Mall у Запоріжжі. Компанії також належать 49,9% у ТРЦ Sky Mall (Київ) і земельні ділянки для подальшого будівництва трьох об'єктів, що перебувають на стадії проєктування. Компанія також споруджує київський ТРК Lukianivka.

Згідно з Опендатабот, дохід Arricano Real Estate Plc за 2023 рік становив 36 млн 155,9 тис. грн, що на 52,8% вище за результати 2022 року, чистий прибуток зріс у 2,28 раза - до 7 млн 167,7 тис. грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна у січні-2026 досягла рекордного добового імпорту електренергії – Міненерго

Фінплан-2026 допомоги біженцям з України від ООН на 23,6% менший плану-2025, профінансованого на 43,7%

"Мотор Січ" розміщує додаткову емісію на 524,5 млн грн

В ЄС пропонують замість "стелі цін" на нафту РФ заборонити її перевезення морем - ЗМІ

"Київстар" проводить SPO на $131,3 млн із можливістю збільшення до $150,9 млн, акції подешевшали на 6,6%

Податком "на розкіш" у 2026р оподатковуються легкові авто більш ніж 20 марок ціною від 3,24 млн грн

Військові з грудня 2024р заощадили на знижках на АЗК "Укрнафти" понад 120,5 млн грн

Укрексімбанк та Укргазбанк у IV кв. 2025р надали місцевим радам позики на 363,7 млн грн та EUR6,7 млн – Мінфін

Пільгові кредити на диверсифікацію енергоживлення стали доступними в банках — Висоцький

Банки-партнери "Укрфінжитла" видали кредитів за програмою "єОселя" на 40 млрд грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА