Інтерфакс-Україна
13:32 02.12.2024

"Харківобленерго" придбало три сучасні пересувні електротехнічні лабораторії

1 хв читати

У рамках реалізації інвестиційної програми АТ "Харківобленерго" на 2024 рік закупило дві пересувні електротехнічні лабораторії для визначення місць пошкодження кабелів та обслуговування енергетичних об'єктів.

"Електротехнічні лабораторії змонтовані на базі автомобілів Renault. Найближчим часом до АТ "Харківобленерго" надійдуть ще дві такі лабораторії. КАЕЛ-5 працюватимуть у міських електричних мережах, ЕТЛ-35 передадуть високовольтникам", - повідомляє пресслужба "Харківобленерго".

Лабораторія КАЕЛ-5 призначена для визначення місць пошкоджень кабельних ліній усіх видів, а також для випробування ізоляції кабелів; визначення траси кабельних ліній; топографічного визначення місць пошкодження кабельних ліній і визначення відстані до місця пошкодження високовольтних кабелів напругою 04-10 кВ.

Лабораторія ЕТЛ-35 - це комплексна пересувна електротехнічна лабораторія, яка може підключатися до об'єктів за трифазною схемою живлення. Вона дає змогу вирішувати широкий спектр завдань з обслуговування електротехнічних об'єктів: проводити випробування напругою постійного струму до 60 кВ з можливістю індикації надмалих струмів витоку та напругою змінного струму до 100 кВ промислової частоти; трасувати комунікаційні лінії та знаходити місця пошкодження ізоляції кабелів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Польща не скасує односторонню заборону на імпорт із України чутливих агротоварів – офіційна заява

Україна в сезоні-2025 скоротила виробництво гречки на 15%, проте підстав для ажіотажу немає – галузева асоціація

Україна нарощує виробництво пшениці дурум, макаронні вироби в 2025р буде на 50% виготовлено з вітчизняної сировини

Dragon Capital погіршив прогноз зростання ВВП України у 2025р. до 1,7% через атаки на критичну інфраструктуру

ЄБРР виділить банку "Львів" гривневий кредит EUR40 млн та гарантії на EUR31,5 млн

Набула чинності оновлена торговельна угода Україна-ЄС

Середньомісячна зарплата в Україні у вересні зросла на 2,7% - Держстат

Голова профільного комітету Ради вважає неможливим розвиток фондового ринку без оновлення НКЦПФР

Очільник фінкомітету Ради наполягатиме на допуску іноземних операторів лотерей на український ринок

БЕБ розпочало збір повідомлень про економічні правопорушення щодо продажу техніки та електроніки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА