Інтерфакс-Україна
13:02 05.12.2024

Частка тривалості повітряних тривог під час роботи ТЦ зросла до 11,8% у листопаді

1 хв читати
Частка тривалості повітряних тривог під час роботи ТЦ зросла до 11,8% у листопаді
Фото: Олена Глушко

Частка тривалості повітряних тривог під час роботи торговельних центрів (ТЦ) зростає три місяці поспіль і в листопаді 2024 року сягнула 11,8%, продемонструвавши найвищий результат за останні пів року, повідомили в Українській раді торговельних центрів (УРТЦ).

Зазначається, що найбільша частка повітряних тривог під час роботи ТЦ відзначена в Сумській області (51,7%). До п'ятірки також входять Донецька (48,5%), Харківська (32,6%), Полтавська (23,3%) і Чернігівська (21,9%) області.

У середньому по Україні час вимушеного простою ТЦ через повітряні тривоги сягнув 93,3 робочих днів від початку повномасштабного вторгнення, а в листопаді - трьох робочих днів.

УРТЦ з 24 лютого 2022 року публікує інтерактивну мапу тривалості повітряних тривог у регіонах України, карта оновлюється щомісяця.

Заснований 2020 року УРТЦ є некомерційною організацією, що об'єднує ключових учасників ринку торговельної нерухомості: власників і девелоперів торговельних центрів, а також компанії, пов'язані з будівництвом і обслуговуванням ТРЦ.

ОСТАННЄ

Київський ТРЦ "РайON" розширить tenant mix завдяки оптимізації площі супермаркету

Рада НБУ в п'ятницю розгляне питання звільнення Рожкової з посади 1-ї заступниці голови Нацбанку

Україна 1-15 серпня 10 разів лідирувала за ціною е/е на спотовому ринку в Європі

США запровадили санкції проти російського платіжного агента А7 і криптобіржі Grinex

Україна у липні незначно зменшила імпорт електрогенераторів до червня-2025, акумуляторів – на 7%

Директорка департаменту Мінекономіки, ексочільниця ОГХК Максименко очолила АРМА

Релокація стає частиною стратегії розвитку українських підприємств, її юридичні аспекти в українському законодавстві не визначені – юристи

Реальний ВВП України в липні скоротився на 1%, проте загалом зростання економіки у ІІ кв. склало 1,7% - ІЕД

Держава покриє ВПО до 600 тис. грн першого внеску за "єОселею"

Україна перезапускає конкурси на розподіл вуглеводнів на Межигірській і Свічанській ділянках – прем’єрка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА