Інтерфакс-Україна
17:35 09.12.2024

ДТЕК за тиждень відновив електропостачання для майже 23 тис. абонентів

2 хв читати
ДТЕК за тиждень відновив електропостачання для майже 23 тис. абонентів

Енергетикам операторів системи розподілу (ОСР) "ДТЕК Мережі" з 2 до 8 грудня вдалося повністю або частково відновити електропостачання 25 населених пунктів і повернути світло до осель майже 23 тисяч сімей Дніпропетровської, Донецької та Київської областей.

"Уже майже постійно від ворожих атак потерпає Дніпропетровщина, через що регулярно пошкоджуються електромережі, а жителі області залишаються без світла. З 2 до 8 грудня нашим фахівцям тут вдалося відновити низку пошкоджень мереж і повернути світло для 12,9 тис. родин", - повідомляється в пресрелізі енергохолдингу в понеділок.

Минулого тижня в регіоні ворог знову завдав удару по бригаді енергетиків, яка проводила ремонтні роботи в населеному пункті поблизу зони бойових дій. Завдяки оперативним діям бригади ніхто не постраждав, проте автомобіль зазнав значних ушкоджень: зруйновано кабіну та стрілу автопідйомника. Енергетиків евакуювали іншим автомобілем і доправили в безпечне місце.

Донецька область також залишається центром найактивніших бойових дій із щоденними обстрілами, дроновими, ракетними та авіаударами. Незважаючи на вкрай важку ситуацію, фахівці "ДТЕК" продовжують відновлювати електромережі, щойно це стає можливим, і військові дають дозвіл на проведення робіт. За минулий тиждень у регіоні вдалося відновити електропостачання в оселях 6,5 тис. місцевих жителів.

Продовжує потерпати від ворожих атак і Київська область - тут минулого тижня енергетики відновили світло для 3,4 тис. родин, домівки яких були знеструмлені внаслідок ворожих атак.

"Від початку повномасштабного вторгнення ми повернули світло вже понад 16,1 млн родин Київщини, Дніпропетровщини, Одещини, Донбасу та міста Києва. У деяких населених пунктах, наближених до зони бойових дій, ми повертали світло вже десятки разів", - зазначила генеральна директорка "ДТЕК Мережі" Аліна Бондаренко.

"ДТЕК Мережі" розвиває бізнес із розподілу електроенергії та експлуатації електромереж у Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій та Одеській областях. ОСР компанії обслуговують 5,5 млн домогосподарств і 158 тис. підприємств.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Банківська система в деяких містах переходить на режим роботи Power Banking

ПриватБанк піднявся на 37-ме місце серед найбільших еквайрів світу – Nilson Report

"Давалець" ОПЗ у 2019-21рр Agro Gas Trading подав заявку на участь в конкурсі з приватизації заводу

ЄБРР надасть Укрексімбанку гарантії для розширення кредитування на EUR200 млн

Westinghouse має намір активізувати будівництво ХАЕС-5,6 відразу після закінчення війни – топменеджер компанії

ЄБРР розглядає надання до EUR100 млн на будівництво соціального орендного житла за підтримки благодійної місії Хансена

НБУ зменшив валютні інтервенції за тиждень на 17,9% через гальмування ослаблення гривні

Бюджетний комітет схвалив до розгляду Радою у вівторок законопроєкт про збільшення видатків держбюджету-2025 на 325 млрд грн

"Нібулон" окупив $1 млн інвестицій в цифровий двійник елеваторів на базі ERP менш ніж за рік

Трамп планує укласти справедливу торговельну угоду з Китаєм

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА