Інтерфакс-Україна
14:26 17.12.2024

Рада продовжила податкові та митні пільги на наступний рік

2 хв читати
Рада продовжила податкові та митні пільги на наступний рік

Верховна Рада України підтримала в першому читанні в цілому законопроєкти №12266 про продовження податкових пільг і №12267 - про продовження митних пільг на 2025 рік, повідомив голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Як уточнив перший заступник голови комітету Ярослав Железняк, відповідне рішення на пленарному засіданні у вівторок підтримали 331 (№12266) і 335 нардепів (№12267).

За словами Гетманцева, законопроєкт передбачає надання пільги з митних платежів для складових, що ввозяться для використання під час виробництва снарядів і боєприпасів, продовження дії пільги з митних платежів для БПЛА, приладів нічного бачення, антидронових рушниць.

Законопроєкт також пропонує розширити перелік складових і матеріалів, що їх ввозять підприємства, які виробляють безпілотні системи (поширення пільги не лише на БПЛА, а й на наземні та водні безпілотні системи).

Крім того, передбачено відтермінування до 1 січня 2027 року запровадження вимоги щодо відповідності екологічним нормам Євро-6 ТЗ за кодами 8701 20 (трактори), 8702 (моторні транспортні засоби для транспортування 10 осіб і більше), 8704 (моторні транспортні засоби для перевезення вантажів), 8705 (моторні транспортні засоби спeцпризначення) згідно з УКТЗЕД, як для нових ТЗ, так і тих, що були в користуванні (такі вимоги без внесення змін чинні з 01.01.2025).

У законопроєкті є також пункти щодо підтримки благодійництва та волонтерства, які стосуються можливості надання неприбутковою організацією благодійної допомоги безпосередньо військовослужбовцям та членам їх сімей без ризику втрати статусу неприбуткової організації у зв’язку з відсутністю в статуті відповідних положень, неоподаткування ПДФО доходів у вигляді зібраних волонтером коштів, які були передані на користь благодійних фондів і забезпечення можливості надання додаткового блага працівникам неприбуткової організації без ризику втрати статусу неприбуткової організації (запобіжник – не більше 5% доходу за рік).

Крім того, законопроєкт передбачає підтримку українського кінематографа (продовження до кінця воєнного стану пільги з ПДВ на національні фільми), дерегуляцію на ринку вживаних авто (скасування вимоги до оцінки) та повну й остаточну фіскалізацію грального бізнесу.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НБУ відкликав ліцензію СК "Джерело страхування" та виключив страховика з Держреєстру фінустанов

Лідери українського ритейлу в І півріччі збільшили виручку на 17% - дослідження

GORO Mountain Resort відкрив для інвестицій другий готель комплексу ONDE

В НБУ вірять в побудову в Україні локального ринку капіталу

Фонд гарантування вкладів фізосіб повернув зі США близько $44 млн Промінвестбанку

"Кернел" у 2025ФР збільшив чистий прибуток на 42%, у 2026р відновить "ТрансБалкТермінал" та розвиватиме ВДЕ

ОПЕК+ у листопаді збільшить квоту з видобутку на 137 тис. б/д, але з урахуванням компенсацій зростання має бути більш помірним

Кабмін ввів у наглядову раду УЗ колишню єврокомісарку Беньковську та ексочільника ДФС Мокляка

Пишний анонсує ширший діалог з банками щодо протидії дропам

Україна у вересні збільшила експорт електроенергії на 41% і досягла найвищого місячного показника з весни 2020 р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА