Інтерфакс-Україна
13:36 18.12.2024

Австралія спрямує 50 млн євро в ЄБРР і виділить $6,39 млн для підтримки України - глава МЗС

1 хв читати
Австралія спрямує 50 млн євро в ЄБРР і виділить $6,39 млн для підтримки України - глава МЗС

Міністр закордонних справ Австралії Пенні Вонг, яка прибула з візитом у середу до Києва, оголосила про 50 млн євро внеску до Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), що забезпечить доступ України до додаткового фінансування, та $6,39 млн підтримки в галузі енергетики для допомоги Україні.

"Ми виділяємо 66 млн австралійських доларів Європейському банку реконструкції та розвитку, щоб допомогти Україні отримати доступ до додаткових кредитів на суму близько $400 млн упродовж наступних 10 років для сприяння вашим зусиллям із відновлення та реконструкції", - сказала вона на пресконференції з українським колегою Андрієм Сибігою в Києві.

Вонг повідомила, що відвідала сьогодні Трипільську ТЕС, яка стала мішенню для Росії. Глава МЗС також нагадала, що раніше Австралія оголошувала про виділення 20 млн австралійських доларів у Фонд енергетичної підтримки України.

"І сьогодні я оголошую про виділення ще 10 млн доларів до Фонду енергетичної підтримки України", - поінформувала міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна отримала $50 млн від Світового банку за проєктом у сфері охорони здоров’я THRIVE

Наступного тижня Україна завершить сезон відбору газу та зосередиться на підготовці до зими – ексміністерка енергетики

НБУ заперечив політичний тиск у справі перевірки банку Порошенка

IWG plc готує відкриття другого Spaces у Києві у 2026 році

Мінсільгосп США підвищив на 3,2% прогноз експорту Україною пшениці в 2024/25 МР

CRH може втратити в Україні активи на EUR100 млн через скасування судом дозволу АМКУ на покупку компаній "Дікергофф"

Виторг від реалізації підакцизних товарів у березні 2025р виріс - ДПС

Комісія першого конкурсу на нову генеруючу потужність відхилила пропозицію "Укрнафти" та ще двох учасників

Rozetka передать весь прибуток за продаж товарів "Біосфери" на відбудову зруйнованих складів

БЕБ може створити бібліотеку зразків тютюнової продукції для боротьби з контрафактом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА