Інтерфакс-Україна
13:30 24.12.2024

Кабмін передбачив ветеранам можливість обирати строки реалізації проєкту в межах програми "єРобота"

2 хв читати
Кабмін передбачив ветеранам можливість обирати строки реалізації проєкту в межах програми "єРобота"

Кабінет Міністрів України передбачив можливість для ветеранів обирати строки реалізації проєкту для започаткування власної справи в межах урядової програми "єРобота", повідомив прем'єр-міністр країни Денис Шмигаль.

"Даємо захисникам можливість обирати строки реалізації проєкту для відкриття власної справи в межах урядової програми "єРобота". Сьогодні уряд ухвалив постанову, яка зробить ветеранські гранти ще більш доступними. Підприємці, які протягом визначеного строку (три, п'ять або сім років) виплатять податки на суму отриманого гранту, за бажанням додатково отримають ще одну грантову виплату", - написав Шмигаль у телеграм-каналі за результатами засідання уряду у вівторок.

За словами прем'єра, уже 1100 ветеранів та їхніх рідних отримали понад 500 млн грн грантових коштів для старту та розвитку бізнесу, а загалом держава видала громадянам для започаткування власної справи понад 22 тис. мікрогрантів.

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграм-каналі, внесено зміни до порядку надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їхніх сімей.

Передбачено: визначення тривалості строку реалізації проєкту три, п'ять або сім років за вибором одержувача; працевлаштування осіб на створені робочі місця згідно з обов'язковою умовою договору гранту на строк не менш як 24 місяці протягом 36-місячного періоду, або 48 місяців протягом 60-місячного періоду, або 72 місяці протягом 84-місячного періоду (відповідно до обраного одержувачем строку реалізації проєкту); надання можливості отримувачу в разі сплати протягом строку реалізації проєкту податків та зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на суму, що дорівнює сумі отриманого гранту, додатково подати заяву на отримання гранту з передбачених порядком.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укрзалізниця" запровадить строкові контракти на продаж брухту

NovaPay зареєстрував третій випуск облігацій для інституційних інвесторів на 100 млн грн

Україна звернеться до Республіки Корея за кредитом на закупівлю 20 електропоїздів Hyundai

Україна до ОЗП має підготувати майже 18 ГВт доступної потужності – глава Міненерго

ЄБРР надасть гарантію Укрексімбанку нових кредитів на EUR100 млн

Графік обговорень нової програми МВФ для України буде розроблений у найближчі тижні – Фонд

Передачу Нацбанку 25% держчастки Нацдепозитарію треба зробити якнайшвидше – голова НБУ

Дезінфляційний процес у єврозоні завершився - Лагард

НБУ бачить потенціал внутрішнього боргового ринку за необхідності покриття додаткових бюджетних потреб

Мінфін України очікує на продовження тісного діалогу з МВФ у найближчі тижні щодо нової програми

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА