Інтерфакс-Україна
13:42 30.12.2024

Для будівництва залізничних єврошляхів у бюджеті на 2025 рік передбачено 128 млн грн

1 хв читати
Для будівництва залізничних єврошляхів у бюджеті на 2025 рік передбачено 128 млн грн

На проєкти розвитку "вузьких" європейських шляхів в Україні в держбюджеті на 2025 рік передбачено 128 млн грн, розповів заступник міністра фінансів Олександр Кава в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"У 2025 році, окрім вагонів, у держбюджеті передбачено 128 млн грн для співфінансування проєктів розвитку залізничної інфраструктури європейського стандарту із шириною колії 1435 мм. Проєкти відбирала Європейська комісія, яка надала грант для України, що покриває 50% вартості проєктів. Другу половину буде профінансовано з державного бюджету", - сказав Кава.

За його словами, серед пріоритетних проєктів - будівництво колії стандарту 1435 мм від Чопа до Ужгорода, створення міжнародного хаба в обласному центрі Закарпаття, а також підготовка до реалізації проєкту будівництва євроколії 1435 мм від румунського кордону до Чернівців і від ст. Мостиська-1 до Львова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" заявляє про необхідність покриття дефіциту ліквідності 48,8 млрд грн у 2026 році без погашення євробондів

Яценюк: $300 млрд російських суверенних активів не вистачить на компенсацію втрат України

На Чернігівщині створять індустріальний парк, де виготовлятимуть варення і компоти

"Нафтогаз" та ATLANTIC-SEE LNG TRADE S.A. домовилися про співпрацю для постачання американського LNG в Україну

"Укрнафта" оновила 50% парку спецтехніки за три роки

Яценюк: Грошей в наступному році не буде стільки, скільки в поточному, до цього треба бути готовим

Ощадбанк притягне до відповідальності винних за умисне пошкодження систем життєзабезпечення ТОК Gulliver

"Інтерпайп" зміцнює відносин з країнами MENA у преміальному та напівпреміальному сегментах через стрімкий розвиток енергосектору

Яценюк: українська економіка попри певні обмеження є економікою воєнного часу

"Нафтогаз" та ORLEN узгодили поставки ще не менше 300 млн куб. м американського LNG в Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА