16:35 27.12.2024

Zezman Holding у 2024р завершив будівництво 15,2 тис. кв. м житла

2 хв читати
Zezman Holding у 2024р завершив будівництво 15,2 тис. кв. м житла

Zezman Holding (Одеса) за підсумками 2024 року завершив будівництво 15,2 тис. кв. м житла, наступного року продовжить реалізацію раніше анонсованих житлових містечок в Ужгороді та Одесі.

"Цього року ми зробили сміливий і стратегічно важливий крок - розширили свою присутність із південного регіону на захід України. Ми презентували два масштабні проєкти: Lizrome в Ужгороді - перше житлове містечко в регіоні, що відповідає принципам сталого розвитку, і котеджне містечко Gross Liebental в Одеській агломерації, спроєктоване з акцентом на енергетичну автономність, безпеку і гнучкість житлових рішень", - розповів агентству "Інтерфакс-Україна" засновник і СЕО Zezman Holding Борис Голденштейн.

За підсумками 2024 року девелопер завершив будівництво двох будинків на 357 квартир у житловому комплексі Artville в Одесі, загальна площа яких становить 15,2 тис. кв. м. Також триває будівництво дев'яти будинків на 1 тис. квартир сумарною площею 43,5 тис. кв. м.

Як зазначили в компанії, близько 40% продажу здійснюються за програмою "єОселя", що свідчить про високий попит на іпотечні програми.

"Водночас ми спостерігаємо зростання попиту на готове житло, зокрема, на квартири з ремонтом, що відповідають принципам ready to use - готові до заселення. Це відображає зміну пріоритетів споживачів, які шукають комфорт і зручність, не витрачаючи час і гроші на ремонт", - повідомили в Zezman Holding.

Заснований у 2013 році Zezman Holding здав в експлуатацію 13 будинків, на різних етапах будівництва ще 28 житлових будівель.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Президент ставить завдання оптимізувати роботу громад щодо зборів податків – заступник ОП Микита

НКЦПФР хоче заборонити збанкрутілим забудовникам укладати договори з ФФБ

Президентка Молдови вважає, що Придністров'я може отримувати російський газ через Туреччину

Держмолодьжитло планує забезпечити житлом 1,4 тис. ВПО завдяки кредиту від БРРЄ в EUR50 млн

Шмигаль: Ресурс місцевих бюджетів у 2025 році зросте на 15% – до 328 млрд грн

Київ збільшив фонд зарплати на 2,4 млрд грн, насамперед для освітян

Уряд виділяє 8 млрд грн на будівництво магістральних водогонів у Миколаївській області у 2025 р.

При зміні умов торгівлі ЄС та України для української пшениці ймовірно доведеться шукати нові ринки – президент УЗА

Середня ціна біометану при експорті може становити EUR900/тис. куб. м – глава БАУ

Міжнародні резерви України у січні зменшилися на 1,8% – до $43 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА