Інтерфакс-Україна
11:28 31.12.2024

Ліван зацікавлений в імпорті м'яса, молочних виробів і ВРХ - міністр агрополітики

2 хв читати
Ліван зацікавлений в імпорті м'яса, молочних виробів і ВРХ - міністр агрополітики
Фото: https://minagro.gov.ua/news/vitalii-koval-livan-vazhlyvyi-torhovyi-partner-dlia-ukrainy?v=6773b15601a6a

Україна експортує до Лівану продукції більш ніж на $400 млн, хоча потенціал - $1 млрд, перспективними є поставки великої рогатої худоби, м'яса і молочних виробів, повідомив міністр аграрної політики і продовольства Віталій Коваль за підсумками візиту до Лівану і зустрічі з бізнесом.

Міністерство аграрної політики та продовольства зазначило, що Коваль зустрівся з ліванськими бізнесменами - представниками понад 12 компаній, які займаються імпортом: борошномелами, трейдерами, підприємцями, які купують харчові продукти, м'ясо та зернові з України.

За інформацією міністра, ліванські підприємці імпортують десятки тисяч тонн ВРХ. Нещодавно почали завозити до Лівану й овець. Саме ці напрями скотарства через дефіцит м'яса можуть бути перспективними для українських аграріїв.

"Сьогодні ми експортуємо до Лівану продукцію більш ніж на $400 млн, хоча потенціал - $1 млрд. Саме тому завдання Мінагрополітики - наростити імпорт нашої продукції до Лівану. Обговорив з їхнім бізнесом, що необхідно зробити для збільшення товарообігу. Ліванські підприємці відзначили деякі бюрократичні моменти та логістичні проблеми. Тепер ясно розумію, що потрібно спростити в процедурах. Ліван для нас важливий торговельний партнер, тому працюватимемо над розвитком наших відносин і далі", - наголосив Коваль.

Міністр звернув увагу на те, що в Лівані дуже активна українська громада. Під час зустрічі з її представниками українська делегація обговорила логістичне сполучення з Україною та збільшення вітчизняних продуктів у ліванських магазинах.

Коваль закликав діаспору бути амбасадорами України: популяризувати українські продукти, наголошувати на їх якості.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Нова пошта " закриває останнє відділення у Святогірську на Донеччині через безпекову ситуацію

Понад 162 млн тонн вантажів перевезено українським морським коридором, із яких 98 млн тонн - зерно - Кулеба

США призупинили реалізацію технологічної угоди з Великою Британією

Україна, Словаччина, Угорщина та Румунія запустили перші місячні аукціони для імпорту в січні-26 на 804 МВт

Офіційний курс гривні до євро послабився до історичного мінімуму 49,6549 грн/EUR1

Наглядова рада ПІН Банку подала у відставку

АМКУ рекомендує НКРЕКП упорядкувати діяльність "Укренерго" щодо врегулювання небалансів

Бізнес закликає доопрацювати законопроєкт про підвищення ефективності контролю за виробництвом та обігом тютюнової сировини

Кабмін вирішив докапіталізувати "Укрфінжитло" ще на 30 млрд грн держоблігаціями

Число вантажівок для міжнародних перевезень за роки транспортного безвізу зросло більш ніж вдвічі – Мінрозвитку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА