Інтерфакс-Україна
13:24 03.01.2025

Шмигаль: Приділятимемо особливу увагу розвитку концепції "Україна - газовий сейф Європи" у 2025 р.

1 хв читати
Шмигаль: Приділятимемо особливу увагу розвитку концепції "Україна - газовий сейф Європи" у 2025 р.

Український уряд має намір приділяти особливу увагу розвитку у 2025 році концепції "Україна - газовий сейф Європи", повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Одним з найбільших викликів на цей рік залишається енергетика. Два ключові завдання на цей рік - це відновлення та захист енергооб'єктів. Одночасно продовжимо розвиток розподіленої генерації та розвиток інфраструктури, щоб була можливість імпортувати більше електроенергії з Європи", - сказав Шмигаль на засіданні уряду в п'ятницю.

Прем'єр нагадав, що українська газотранспортна система тепер працює без транзиту російського газу і важливо вже 2025 року реалізувати нову модель її роботи.

"Приділятимемо особливу увагу розвитку концепції "Україна - газовий сейф Європи", - наголосив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Maersk з 5 січня підвищує тарифи на імпорт контейнерів до України

"Вісімка" ОПЕК+ допускає збереження паузи в нарощуванні видобутку на зустрічі 4 січня

Нові тарифи на воду для непобутових споживачів водоканалів складуть від 19,79 до 70,01 грн/куб.м – НКРЕКП

НБУ у 2026р. перевірить інформаційну безпеку та кіберзахист у 6 банках

Україна залучила понад EUR83 млн від Європейського інвестбанку на розвиток міст

НБУ оновив вимоги до розрахунку нормативів Н7/Н7к щодо значних експозицій

Виробника та постачальника масла для потреб ЗСУ оштрафовано на 19,8 млн грн за недобросовісну конкуренцію

Комісія конкурсу на нову генпотужність визначила переможцями 7 компаній на 316 МВт, відхилила пропозицію "Укрнафти" та ще двох

Валютні інтервенції НБУ минулого тижня зменшились на 26,5%, гривня подорожчала

На полях України залишилися незібраними 4 млн тонн кукурудзи - брокери

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА