Інтерфакс-Україна
16:02 03.01.2025

"Інтергал-Буд" у 2024р ввів в експлуатацію 358,5 тис. кв. м житла

1 хв читати
"Інтергал-Буд" у 2024р ввів в експлуатацію 358,5 тис. кв. м житла

Будівельна компанія "Інтергал-Буд" (Київ) за підсумками 2024 року ввела в експлуатацію 358,5 тис. кв. м житла, що відповідає 3,8 тис. квартирам у 20 будинках, повідомила пресслужба компанії.

Як повідомляється, нові квадратні метри, крім столиці, введено у Львові, де девелопер розпочав реалізацію чотирьох житлових комплексів, а також у Чернівцях і Житомирі.

У Києві поточного року забудовник також відновив роботу над своїм флагманським проєктом - ЖК преміум-класу Intergal City.

Згідно з повідомленням, у 2025 році стартує будівництво двох нових ЖК у Львові, а також у Києві - у Дарницькому та Оболонському районах.

Будівельна компанія "Інтергал-Буд" працює на ринку житлової нерухомості з 2003 року. В її портфелі - 184 проєкти.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КМВА підписала меморандум про залучення коштів на ремонт укриттів

Нацбанк повертає повноцінний нагляд за дотриманням валютних лімітів і нормативів капіталу

Уряд розширив на 25 позицій перелік товарів із вимогою локалізації у публічних закупівлях

Ощадбанк надав муніципалітетам майже 3 млрд грн з початку повномасштабної війни

Україна законодавчо розширить Єдину базу даних операцій з нерухомістю до кінця року – програма з МВФ

Фіксований податок на нерухомість показує більшу ефективність для розвитку громад ніж пайовий внесок - думка

НКЦПФР відмовила продовжити термін дії інвестфонду Порошенка на 20 років

Вакантні посади в Раді НБУ планують заповнити до кінця липня – меморандум з МВФ

Зеленський підписав закон щодо адміністративної відповідальності за порушення митних правил

МВФ несуттєво змінив негативний сценарій в оновленій програмі з Україною та допускає його погіршення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА