18:44 13.01.2025

Необхідність запроваджувати додаткове цінове регулювання сьогодні відсутня - Мінекономіки

1 хв читати
Необхідність запроваджувати додаткове цінове регулювання сьогодні відсутня - Мінекономіки

Міністерство економіки України постійно відстежує цінову динаміку як загалом, так і за окремими категоріями товарів, необхідність запроваджувати додаткове цінове регулювання наразі відсутня, заявив заступник міністра економіки України Андрій Телюпа.

"Наразі не бачимо необхідності запроваджувати додаткове регулювання цін, але уважно стежимо за ринком, щоб не було зловживань ринковою силою або змов між учасниками ринку", - сказав він в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Телюпа зазначив, що цінове регулювання має бути крайнім заходом впливу, якщо не йдеться про монопольні ринки.

"Ми максимально підтримуємо ринкове регулювання і дерегуляцію ціноутворення. Тому тільки двічі запроваджували максимальну торговельну націнку на соціально значущі товари та тимчасово обмежували вартість пального", - зазначив заступник глави Мінекономіки.

Як повідомлялося, інфляція в Україні, що знизилася до 5,1% 2023 року після стрибка роком раніше до 26,6%, за підсумками 2024 року зросла до 12%.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Енергоспоживання населення наразі не обмежується завдяки імпорту е/е промисловістю – ексміністерка енергетики

Україна отримує пропозиції від компаній сусідніх країн щодо дольової участі в добудові ХАЕС-3,4 – Галущенко

Глава Міненерго занепокоєний проєктом скасування дозволу парламенту Болгарїї на продаж Україні корпусів реакторів для ХАЕС-3,4

Україна готова співпрацювати з ЄС в питаннях урану, літію і титану - Шмигаль

Індекс українських акцій на Варшавській біржі 13 лютого зріс ще на 11,6%

"Укртрансгаз" придбав 19,6 млн куб. м імпортованого газу за ціною 29,9 грн/куб. м на УЕБ 13 лютого

Програми підтримки аграрїів мають тривати 3-7 років, державні с/г землі повинні наповнювати держбюджет - Зеленський

Зеленський анонсував перезавантаження інституції НАК "Надра"

Unex Bank та УЧХ випустили благодійну кредитну картку

Девелопер Arricano сплатив понад 205 млн грн податків за 2024р

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА