Інтерфакс-Україна
13:31 15.01.2025

АРМА розміщуватиме арештовані кошти в Сенс Банку

1 хв читати
АРМА розміщуватиме арештовані кошти в Сенс Банку

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) шляхом конкурсного відбору обрало державний Сенс Банк (Київ) для подальшого розміщення арештованих коштів, повідомляється у пресрелізі на сайті агентства.

"Наразі агентство здійснює організаційні заходи з укладення відповідного договору з державним банком. Першим етапом є план розмістити понад 2 млрд грн арештованих коштів, зокрема кошти в іноземній валюті", - зазначено в ньому.

Зазначається, що Сенс Банк було відібрано у зв'язку з найбільш вигідними запропонованими умовами за банківським вкладом на вимогу.

Пресслужба АРМА нагадала, що наразі агентство зберігає у військових ОВДП майже 8 млрд грн арештованих коштів.

За даними Національного банку України (НБУ), станом на 1 грудня 2024 року Сенс Банк посідав 9-те місце серед 62 банків, що діяли на той момент (143,56 млрд грн), за загальними активами. Згідно з ними, чистий прибуток фінустанови за цей період становив 3,83 млрд грн.

ОСТАННЄ

Шмигаль не бачить загроз через відновлення ЄС квоти на імпорт с/г товарів з України

Обмеження торгівлі валютними ОВДП передбачено меморандумом з МВФ для збереження пропозиції валюти на ринку – НБУ

"Укренерго" акцептувала ще 249 МВт балансувальної потужності для забезпечення стабільної роботи енергосистеми

Ексзаступник голови Міненерго Немчинов та представник "УГВ" Шикеринець лідирують в конкурсі на членів НКРЕКП

УЗ ініціювала підвищення ставок на контейнерні перевезення, що може знизити їх конкурентоспроможність - АМЕУ

Штрафи за порушення торгівлі тютюном зросли на 87,7% за 4 міс.-2025 - очільник ДПС

Сирота звільнився з посади гендиректора "Укргідроенерго", обов'язки очільника виконуватиме Сухецький

Підвищення ціни газу одночасно із скороченням пропозиції може підштовхнути приватний сектор до імпорту – АГКУ

Фінкомітет Ради рекомендує прийняти в цілому законопроєкт щодо фінінклюзії, необхідний "Укрпошті" для запуску банку

Аналітичні центри закликали уряд сформувати комісію для конкурсу для обрання керівника митниці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА