Інтерфакс-Україна
18:11 16.01.2025

Уже 10 млн українців подали заявки на отримання виплат за програмою "Зимова єПідтримка" в застосунку "Дія"

2 хв читати
Уже 10 млн українців подали заявки на отримання виплат за програмою "Зимова єПідтримка" в застосунку "Дія"

У застосунку "Дія" вже 10 млн українців подали заявки на отримання виплат за програмою "Зимова єПідтримка". Серед них майже 2,5 млн - на виплати на дітей, повідомила перша віцепрем'єр-міністр України - міністр економіки України Юлія Свириденко в четвер.

"Програма вже стала наймасштабнішою серед усіх соціальних ініціатив, реалізованих через застосунок "Дія". За півтора місяця маємо 10 млн заявок, з них майже 2,5 млн - на дітей. "Зимова єПідтримка" перевершила всі попередні програми підтримки від уряду", - зазначила Свириденко.

Також вона зауважила, що ключовими напрямами, куди люди витрачають отриману допомогу, залишаються рахунки за опалення та інші комунальні послуги.

Міністр економіки зазначила, що серед 10 млн заявок у "Дію" за півтора місяця 14% становлять заявки від тимчасово переміщених осіб, 18,5% - від людей віком 60+, жінки залишили 68% заявок, 32% - чоловіки. Середній вік заявників - 40 років.

Як повідомлялося, заявку на отримання 1 тис. грн за програмою "Зимова єПідтримка" можна буде подати через "Дію" протягом зими 2024/2025, а витратити кошти - протягом 2025 року. Зокрема, витратити допомогу можна буде на ліки, книжки, одяг, автобусні та залізничні квитки, на оплату комунальних послуг, переказати кошти на благодійні рахунки Сил безпеки та оборони або волонтерського фонду.

Раніше прем'єр заявив, що влада пізніше виконає аудит наданої допомоги в рамках "Зимової єПідтримки". Ті, хто оформив заявки за кордоном, повертатимуть її.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄІБ може вкласти EUR15 млн в Ukraine Phoenix Tech Fund

Підтримка підприємницької ініціативи ветеранів має будуватися на державно-приватному партнерстві – голова НБУ

Загальний обсяг виділеного від ЄБРР фінансування для України сягнув EUR7,6 млрд

ЄБРР виділив "Новій пошті" кредит до EUR50 млн

Проєкт BGV Graphite дає початок визнанню Європою потенціалу України щодо критичної сировини – топменеджер BGV Group на URC-2025

ЄБРР надає VARUS позику в розмірі $25 млн на стале енергоефективне зелене розширення

Україна в рамках Food from Ukraine буде надавати гуманітарну допомогу продуктами харчування

ЄБРР надає понад EUR65 млн кредитів на муніципальні проєкти українських міст

Україні для відновлення та розвитку потрібні безпека, забезпечення гарантій та страхування інвестицій – CCO "Метінвесту" на URC-2025

ЄІБ надасть "Укргідроенерго" EUR120 млн кредиту на модернізацію ГЕС – угода на URS-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА