16:48 21.01.2025

MODUS X отримала статус silver-партнера компанії IBM

2 хв читати
MODUS X отримала статус silver-партнера компанії IBM

IT-компанія MODUS X, що є частиною Групи "ДТЕК", отримала статус silver-партнера компанії IBM.

"Це визнання нашої експертизи у сфері кібербезпеки та послідовної роботи на ІТ-ринку загалом. Статус silver-партнера IBM надає нам не лише можливість реалізовувати нові інноваційні проєкти, але й ще більше підтримувати наших клієнтів у трансформації їхнього бізнесу. Ми вдячні нашим партнерам і команді за спільний внесок у цей успіх", – зазначив CEO MODUS X Дмитро Осика, слова якого наводяться у релізі компанії, переданому "Енергореформі".

Як у ньому зазначається, відповідний статус надається партнерам IBM, що демонструють високий рівень експертизи, відповідний обсяг продажів і успішні впровадження рішень на базі технологій IBM, підтверджуючи кваліфікацію фахівців компанії. MODUS X вказала, що у січні 2024 року долучилася до програми Partner Plus від IBM та отримує унікальну можливість посилення своєї експертизи у сфері захисту даних, пропонуючи клієнтам інтегровані та надійні інструменти для подолання кіберзагроз сучасного цифрового світу.

"Наша співпраця з IBM відкриває нові можливості для впровадження передових рішень, що забезпечують високий рівень кібербезпеки для MODUS X та "ДТЕК". Ми пишаємося тим, що партнерство вийшло на новий рівень, що підтверджує наш динамічний розвиток і статус надійного гравця на ринку кібербезпеки України," – зазначив Head of Cybersecurity MODUS X Юрій Шатило.

Компанія пояснила, що статус silver-партнера розширює співпрацю з IBM, включно з більш обширним доступом до інноваційних продуктів у сфері кіберзахисту, як-от IBM QRadar SIEM, IBM QRadar SOAR і підтримки від глобального технологічного лідера.

У MODUS X підкреслюють, що цей статус є важливим кроком у реалізації стратегії розвитку компанії, спрямованої на автоматизацію бізнес-процесів, впровадження хмарних рішень і підвищення рівня кібербезпеки.

У релізі вказується, що сьогодні MODUS X об'єднує понад 670 фахівців, які впроваджують інноваційні технологічні рішення для бізнесу. Вона є надійним партнером "ДТЕК" у впровадженні комплексної кіберстратегії й створила власний Security Operation Center (SOC), який працює цілодобово, забезпечуючи постійний моніторинг ІТ-інфраструктури Групи "ДТЕК". З початку повномасштабного вторгнення команда MODUS X успішно відбила понад 150 млн спроб кібератак.

IBM – світовий лідер у галузі ІТ та кібербезпеки, що відіграє ключову роль у забезпеченні безпеки інформації на міжнародному рівні, пропонуючи комплексні методи у сфері захисту інформації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Індекс українських акцій на Варшавській біржі зріс ще на 8% і наблизився до довоєнного рівня

Фонд Inzhur Energy залучив EUR12 млн приватних осіб на будівництво газової генерації 34 МВт

Угода з ОАЕ про всеосяжне економічне партнерство передбачає безмитну торгівлю м’ясними і молочними продуктами, агропереробкою

Мінсоцполітики: майже 65 млн грн добровільних страхових внесків до ПФУ сплатили українці за 2023-2024 рр.

ВВП України у січні зріс на 1,5% за рахунок будівництва, переробної галузі та внутрішньої торгівлі

"Укрметалургпром" стурбований указом Трампа про скасування тимчасового звільнення України від мита на імпорт сталевих виробів

Прямі збитки інфраструктури України через війну зросли до $170 млрд — KSE

"Укренерго" застосовує обмеження е/е для промисловості та бізнесу в деяких регіонах через атаки РФ

Південна Корея в січні скоротила імпорт СПГ на 10% на тлі високих цін у регіоні

ВВП Японії в IV кварталі прискорив зростання до 0,7%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА