Інтерфакс-Україна
12:04 05.02.2025

Споживання е/е продовжує зростати внаслідок похолодання – "Укренерго"

1 хв читати
Споживання е/е продовжує зростати внаслідок похолодання – "Укренерго"

Споживання електроенергії останніми днями продовжує зростати в умовах зниження середньодобової температури повітря на всій території України, повідомила НЕК "Укренерго" у середу.

"Сьогодні, 5 лютого, станом на 7:30 його рівень був на 2,8% вищим, ніж в цей же час попереднього дня", - зазначили в НАЕК.

Своєю чергою, у вівторок, 4 лютого, добовий максимум споживання, зафіксований вранці, був на 3,4% вищим, ніж максимум понеділка, 3 лютого.

"Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго)", - попередив системний оператор споживачів.

Водночас, за інформацією Міністерства енергетики України, минулої доби енергетики відновили живлення для 5310 споживачів, що були знеструмлені внаслідок бойових дій.

Наразі енергетики здійснюють необхідні заходи для стабілізації енергосистеми після обстрілів енергетичної інфраструктури. Відновлювальні роботи на пошкоджених енергооб’єктах продовжуються.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міненерго припинило повноваження глави "Оператора ринку" Гавви

"Контінентал Фармерз Груп" впровадила е-портал перевізника на базі ERP IT-Enterprise

Колишній член НКЦПФР Бойко планує далі працювати в напрямку розвитку інститутів спільного інвестування

Євроінтеграція відкриє нові можливості, Україна не повинна їх втратити – СЕО "Метінвесту"

Свириденко: Українці вже витратили 11,3 млрд грн "Зимової підтримки"

"Укрфінжитло" готує основу для залучення ринкового фінансування програми "єОселя"

Кількість вакансій на порталі Work.ua зросла в 9 разів у 2025р., середня зарплата - на 22%

Мінекономіки почало напрацьовувати механізми розподілу держдопомоги аграріям з урахуванням рекомендацій Рахункової палати

СЕО ДТЕК на ВЕФ-2026 прагне об’єднати світову спільноту для підтримки енергетики України, доведеної "до межі зриву" атаками РФ

Раді пропонують унормувати трудове законодавство в умовах війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА