Інтерфакс-Україна
17:42 05.02.2025

"Київтеплоенерго" додатково укомплектувало генераторами великої потужності котельні ще в шести районах столиці – КМДА

1 хв читати
"Київтеплоенерго" додатково укомплектувало генераторами великої потужності котельні ще в шести районах столиці – КМДА
Фото: Київтеплоенерго

Із початку опалювального сезону 2024/2025 "Київтеплоенерго" обладнало генераторами котельні в Голосіївському, Святошинському, Шевченківському, Солом’янському, Оболонському та Дарницькому районах столиці, повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

"Потужність генераторів – від 600 кВт до 2 МВт. Як повідомляють у "Київтеплоенерго", підприємство отримало їх у межах міжнародного партнерства", - вказується у повідомленні.

Відзначається, що "Київтеплоенерго" планувало доукомплектувати альтернативними джерелами живлення також котельні, які забезпечують теплом велику кількість споживачів і цілі мікрорайони. Такі котельні потребують генераторів великої потужності для надійної роботи в умовах відсутності електроенергії.

Напередодні опалювального сезону 2024/2025 котельні міста, де це було технічно можливо, оснастили генераторами. У разі знеструмлення завдяки їм роботу теплоджерел можна відновити за лічені години та продовжувати постачати тепло в житлові будинки, лікарні, школи та інші заклади соціальної сфери.

Крім того, для альтернативного забезпечення теплом у випадку надзвичайних ситуацій "Київтеплоенерго" також готове розгорнути 51 мобільну котельню. Їх використовують для опалення критично важливих об’єктів столиці, зокрема медичних установ. Так, уже цього опалювального сезону "Київтеплоенерго" розгортало 12 мобільних котелень для обігріву важливих соціальних об’єктів і житлових будинків на час виконання ремонтних робіт на тепломережах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль обговорив з делегацією МВФ видатки на оборону на 2025-2026 рр.

"Нафтогаз" та уряд опрацьовують механізми вирішення боргової проблеми в теплопостачанні – глава НАК

Доходи держбюджету за 8 міс.-2025 зросли на 24,2%, видатки – на 23,7%

Більше половини підприємців очікують зростання бізнесу у 2026 році - ЄБА

НБУ має намір уніфікувати вимоги до структури власності надавачів фінпослуг в одному нормативно-правовому акті

Ситуація з падінням цін на енергоринку 1-5 вересня адекватна сезонним факторам – ексміністерка енергетики

Пишний про регулювання ринку ВА: Ми не хочемо жодного трансферу наших монетарних повноважень

ТЕС мають план Б з імпортом вугілля на випадок втрати видобутку через обстріли РФ – член наглядради "Укренерго"

Стан готовності основних секторів до опалювального сезону понад 80% - Свириденко

Керівництво та наглядова рада "Нафтогазу" зустрілися з місією МВФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА