Інтерфакс-Україна
11:15 11.02.2025

Мінекономіки сподівається залучити донорське фінансування для держпрограми компенсації розмінування с/г земель - Свириденко

1 хв читати
Мінекономіки сподівається залучити донорське фінансування для держпрограми компенсації розмінування с/г земель - Свириденко

Міністерство економіки України сподівається залучити донорське фінансування у межах державної програми компенсації розмінування земель сільськогосподарського призначення, про це повідомила пресслужба міністерства з посиланням на слова першої віцепрем'єрки - міністерки економіки Юлії Свириденко.

"У цьому році ми продовжимо програму (держпрограму компенсації розмінування земель с/г призначення - ІФ-У) й сподіваємось залучити до неї донорське фінансування, щоб очистити ще більше сільськогосподарських земель", - процитувала міністерку пресслужба Мінекономіки.

У повідомленні зазначається, що протягом січня аграрії подали 34 нові заявки на участь у програмі.

З початку програми та станом на 1 лютого Центр гуманітарного розмінування уклав 50 угод з операторами на виконання робіт на загальній площі понад 9,3 тис. га. Вартість робіт за договорами — більш ніж 536,5 млн грн.

Як зазначила Свириденко, уряд продовжує працювати над посиленням спроможностей у сфері протимінної діяльності. З початку року кількість сертифікованих операторів збільшилась до 82. Наразі триває робота над автоматизацією процесів сертифікації, що ще більше прискорить швидкість та зручність отримання сертифікатів та сприятиме збільшенню кількості операторів на ринку.

Окрім того, триває спільна з міжнародними партнерами робота над посиленням забезпечення операторів технікою та обладнанням для розмінування. Зокрема, на сьогодні Україна має вже понад 200 машин механічного розмінування, в країні локалізоване виробництво закордонних зразків техніки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ФГВФО міг би взяти у роботу портфель "поганих кредитів" держбанків – директорка-розпорядниця

ФГВФО прагне до поствоєнної гарантованої суми відшкодування EUR100 тис. та поширення гарантування на юросіб

Кабмін погодив залучення 100 млн євро від Банку розвитку Ради Європи на виплату компенсації по "єВідновленню" - Шмигаль

Кабмін погодив залучення 100 млн євро ЄІБ на відновлення критичної та соціальної інфраструктури - Шмигаль

Україна покращить процедуру відбору та призначення наглядових рад держкомпаній до серпня 2025 р. - програма з МВФ

"Укрнафта" за 2024 р. отримала 16,38 млрд грн чистого прибутку – CEO

Молоко у березні подешевшало до 16,4 грн/кг, ціни будуть і далі знижуватись

Акції Xiaomi знизилася на новинах про аварію її електромобіля в Китаї

Kormotech розглядає можливість розміщення виробництва сухих кормів у Румунії

За програмою "Перезавантаження" ВПО отримали 19 млн грн мікронтантової підтримки від УЧХ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА