Інтерфакс-Україна
21:12 03.03.2025

Ексміністерка Яресько та ексзаступник генсека ООН Гріффітс увійшли в наглядову раду фонду We Build Ukraine

2 хв читати

Аналітичний центр We build Ukraine провів перше засідання Наглядової ради, до якої, серед інших, увійшли ексаступник генсека ООН із гуманітарних питань Мартін Гріффітс (Martin Griffiths) та ексміністр фінансів України, директорка EY-Parthenon із стратегій суверенних трансформацій Наталя Яресько (Natalie Jaresko), повідомив у понеділок засновник та очільник центру Олександр Кубраков.

"Пишаюсь тим, що навколо розвитку та економічного зростання України обʼєдналась команда міжнародних фахівців-практиків. Кожен з них вже багато зробив для зміцнення стійкості нашої країни в найскладніші часи, а зараз, я впевнений, їхня глибока експертність та багаторічний досвід допоможуть створити кращі можливості для розвитку", - дописав він на сторінці в Facebook.

480966804-2916020238569552-37420647474546496-n

Він уточнив, що у наглядову раду також увійшли:

Міхал Дворчик (Michał Dworczyk) – депутат Європарламенту, колишній голова Канцелярії Польщі, за безпосередньої участі якого була надана допомога українським біженцям, сформована військова логістика, та який доклав багато зусиль для розвʼязання паливної кризи у 2022 та надання озброєння.

Дмитро Шеремдей – громадський діяч, голова БО "100% Життя", найбільшої пацієнтської організації в Україні. Завдяки його ініціативам в Україні вдалося забезпечити більшу доступність медичних послуг, зокрема через реформування системи охорони здоров'я та залучення міжнародної допомоги.

"Для мене велика честь очолити таку Наглядову раду та разом з командою We Build Ukraine продовжити працювати над Стратегією економічного зростання, розробленою Boston Consulting Group (BCG) спільно з нашими експертами. Важливо, що до обговорень долучаються представники бізнесу, уряду, парламенту, громадськості та медіа", - зазначив Кубраков.

Як повідомлялось, у жовтні 2024р. аналітичний центр та фонд We Build Ukraine спільно з Бостонською консалтинговою групою (BCG) провели перший воркшоп, презентувавши комплексне дослідження економічного зростання України.

Раніше повідомлялося, що колишній віцепрем'єр із відновлення - ексміністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков заснував і очолив аналітичний центр We Build Ukraine, який має на меті розроблення Стратегії економічного відновлення України.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

DFC почала пошук компанії з надання адмінпослуг Американсько-українського інвестфонду

НБУ оштрафував ТОВ "Авентус Україна" на 2,45 млн грн

"Укрфінжитло" планує видати 70 тис. кредитів за програмою "єОселя" упродовж п’яти років – стратегія розвитку

НКРЕКП запустила реєстр електроустановок споживачів на альтернативних джерелах

"Київтеплоенерго" планує у 2025р встановити на 25% більше будинкових лічильників тепла, ніж торік

ЄБРР розглядає можливість надати EUR21,1 млн кредиту на проєкт Power One Фіали та Кудрицького

Зеленський провів нараду із Свириденко і Федоровим: готуються перші кроки оновленого уряду

Уся Україна відкрилася Заходу і розрив зі Сходом уже відбувся - СЕО "Метінвесту" про підсумки URC

Держмитслужба викрила схеми ввезення кількох тисяч авто під виглядом гумдопомоги

Мінагрополітики можуть об`єднати із Мінекономіки та Мінекології - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА