Інтерфакс-Україна
10:59 04.03.2025

Shell може продати активи у сфері хімічної промисловості в Європі та США - WSJ

1 хв читати
Shell може продати активи у сфері хімічної промисловості в Європі та США - WSJ

Нафтогазова компанія Shell Plc розглядає можливість продажу активів у сфері хімічної промисловості в Європі та США, пише газета The Wall Street Journal із посиланням на поінформовані джерела.

За словами джерел, Shell спільно з інвестбанками, включно з Morgan Stanley, проводить стратегічний аналіз операцій у цій сфері. Фінальних рішень компанія поки що не ухвалила.

Серед оцінюваних активів - підприємство Shell у Дір Парку (штат Техас), що випускає широке коло хімікатів, включно з легкими та важкими олефінами, які можна використовувати для виробництва фармацевтичних препаратів, мийних засобів, клеїв і для покриття проводів.

Компанії також належать підприємства з випуску хімічної продукції в штатах Пенсильванія і Луїзіана. У Європі у Shell є хімічні заводи у Великій Британії, Німеччині та Нідерландах.

Серед потенційних покупців активів Shell у сфері хімічної промисловості можуть бути як фонди прямих інвестицій, так і близькосхідні покупці, зазначає WSJ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Хмельницькобленерго" відмовилося від будівництва повітряних ЛЕП у містах зі щільною забудовою

Перша черга мультизернового переробного комплексу OLVIA запрацювала в Миколаївській області

П’ятірка лідерів страхового ринку України за преміями за 9 міс.-2025 майже без змін - НАСУ

Управлінська команда ТОК Gulliver найближчим часом укладе договір про імпорт електроенергії

Єдиний проєктний портфель доповнився 42 кейсами та 4 програмами на 1,1 трлн грн

"Оператор ринку" проведе курс про особливості приєднання та ефективного використання газопоршневих і когенераційних установок

"Вінницяобленерго" за 9 міс. зафіксувало понад 1300 випадків розкрадання е/е на сумму понад 58 млн грн

Україна відтермінує активний відбір газу з ПСГ ще на 7-10 днів завдяки відновленню імпорту з Польщі – ексміністерка енергетики

Запущено в роботу після ремонту останній 9-й енергоблок АЕС на контрольованій Україною території

Мінрозвитку розпочало розробку Концепції розвитку інфраструктури зарядних станцій для електротранспорту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА