Інтерфакс-Україна
12:05 04.03.2025

У Чернівецькій області побудують ІП, що спеціалізуватиметься на переробці олійних і виробництві борошна

1 хв читати
У Чернівецькій області побудують ІП, що спеціалізуватиметься на переробці олійних і виробництві борошна

 У Чернівецькій області планують створити індустріальний парк (ІП), який спеціалізуватиметься на переробці олійних культур, повідомила пресслужба Чернівецької ОВА в Fаcebook.

В ОВА зазначили, що передбачається організувати в ІП виробництво кукурудзяного борошна потужністю 100 тонна/доба, пшеничного борошна – 30 тонна/доба, побудувати елеватор потужністю 20 тис. тонн для забезпечення зберігання зерна для власних виробництв.

Крім того, в ІП побудують біоТЕС для енергетичного забезпечення власних підприємств. Вона працюватиме на виробничих відходах, що дасть можливість знизити вуглецевий слід та операційні витрати.

У планах також - створення логістичної інфраструктури та складських приміщень.

Виготовлену продукцію експортуватимуть до країн ЄС, зокрема олію - для підприємств з виробництва біодизеля, шрот - на корми для тварин.

"Варіанти додаткових виробництв навколо основного підприємства може бути обрано за результатами комунікацій з фермерськими господарствами регіону", - зазначили в ОВА та додали, що концепцію індустріального парку вже розроблено.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін продовжив дію ПСО на електроенергію до 30 квітня 2026р - Свириденко

Представник України в МВФ очікує EUR100 млрд репараційного кредиту на військові потреби і EUR40 млрд у бюджет

Банки фіксують найвищий з 2015 р. приріст кредитування у гривні й планують пом’якшення умов — опитування НБУ

Більшість банкірів очікують збереження Нацбанком ставки 15,5%, деякі допускають зниження до 15%

АМКУ закрив справу проти ПриватБанку на ринку еквайрингових послуг за відсутності порушень

Наглядову раду Сенс Банку очолив ексфіндиректор "Укрфінжитло" Гладишенко

Атаки РФ на енергетику призвели до перебоїв у роботі активів "Метінвесту" та зниження операційної ефективності

Українські акції та євробонди подешевшали після новин про відтермінування американсько-російських переговорів

ЄІБ надає понад EUR46 млн на підтримку українських міст

Банківська система в деяких містах переходить на режим роботи Power Banking

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА