Інтерфакс-Україна
09:33 05.03.2025

Влада США дала Chevron місяць на вихід із Венесуели

1 хв читати
Влада США дала Chevron місяць на вихід із Венесуели

Міністерство фінансів США дало американській енергетичній компанії Chevron Corp. термін до 3 квітня на завершення роботи у Венесуелі.

Як зазначає Bloomberg, компанія отримала на згортання операцій лише 30 днів замість звичайних для таких випадків шести тижнів. Це може бути способом чинити додатковий тиск на лідера країни Ніколаса Мадуро з метою змусити його піти на угоду з президентом США Дональдом Трампом.

Мінфін США наголошує, що ліцензія не дозволяє виплачувати будь-які види податків або роялті уряду Венесуели, будь-які дивіденди держкомпанії Petroleos de Venezuela S.A. (PDVSA) та її дочірнім товариствам. Як і раніше, заборонено продаж нафти або нафтопродуктів, вироблених спільними підприємствами Chevron у Венесуелі, будь-куди, крім США.

Chevron отримала ліцензію на роботу у Венесуелі за адміністрації Джо Байдена, в листопаді 2022 року. Компанія експортує з Венесуели близько 240 тис. барелів нафти на добу, що відповідає приблизно чверті загального нафтового виробництва цієї країни.

Раніше Трамп уже анонсував, що дозвіл Chevron на операції у Венесуелі буде відкликано.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заявки на участь у програмі залучення інвестицій у проєкти зі скорочення викидів можна подати до 30 січня — Мінекономіки

Кількість виданих кредитів за програмою "єОселя" у 2025 р. зменшилась на 8,7%

РФ у IV кв.-2025 вдвічі збільшила удари по портах України та пошкодила в 2,5 рази більше суден ніж у IV кв.-2024

Енергетики намагаються не допустити збільшення тривалості обмежень е/е в умовах похолодання та обстрілів РФ – глава Держенергонагляду

Мінцифри реалізує 9 погоджених урядом експериментальних проєктів щодо цифровізації в різних сферах

ЕКА починає прийом онлайн-заяв на часткову компенсацію знищеного війною майна та страхових премій при страхуванні від воєнних ризиків

Наглядова рада ПриватБанку погодила збільшення ліміту кредитної лінії для "єОселі" до 11,5 млрд грн

Максимальна допомога по безробіттю з січня 2026р зросла на 647 грн

Профіцит платіжного балансу в листопаді зріс до $5,1 млрд за збільшення дефіциту поточного рахунку до $3,5 млрд

Кабмін встановив працівникам UkraineInvest оклади в розмірі 11-43,7 тис. грн і до 100% надбавок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА