Інтерфакс-Україна
20:46 07.03.2025

Україна за I півріччя 2024/25 МР експортувала понад 400 тис. тонн цукру

1 хв читати
Україна за I півріччя 2024/25 МР експортувала понад 400 тис. тонн цукру

Україна з вересня по лютий (6 місяців 2024-2025 маркетингового року) експортувала понад 403,5 тис. тон цукру, із яких 1,6% було спрямовано в країни ЄС, решту на світові ринки, повідомила пресслужба Національної асоціації виробників цукру України "Укрцукор".

В галузевій асоціації зауважили, що експорт в ЄС відновився у лютому місці і склав 6 559 тонн. Основними країнами ЄС, куди поїхав український цукор, стали Болгарія (72% експортованого обсягу), Греція (12%) та Італія (12%).

Основними напрямками експорту українського цукру у перші 6 місяців 2024/25МР залишалися Туреччина (18% всього експорту), Лівія, Північна Македонія, Сомалі, Шрі-Ланка.

Як повідомлялося, у виробничому сезоні-2024 українські цукровики виробили 1,8 млн тонн цукру. Обсяг внутрішнього ринку в Україні наразі оцінюється в 900 тис. тонн на рік.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Основним ринком збуту українських органічних продуктів залишається Європа, яка купує 93% товарів - Висоцький

ПриватБанк з 2026р обнулив абонплату за обслуговування рахунку активних ФОПів

ЄБРР з початку повномасштабної війни інвестував EUR9,2 млрд у 25 проєктів в Україні – Патроне

Фонд підтримки енергетики акумулював майже EUR1,7 млрд і планує залучити ще EUR380 млн – директор Секретаріату ЕС

Українські виробники ліфтів у 2025р збільшили обсяги виробництва на 25% - Кисилевський

Банга в Давосі: Для успіху Україні потрібне лідерство суспільства і простір для приватного сектору

"Метінвест" у 2025р. налагодив виробництво 11 нових видів продукції, за понад 10 років війни – 433

Частка дохідного житла в структурі житлового ринку у найближчі роки зростатиме - думка

Глава МВФ радить Україні позбутися субсидіювання електроенергії, опалення та справедливіше ділити податковий тягар

Качка розраховує на винесення кандидатури України на вступ до ОЕСР на розгляд Ради Організації вже у 2026р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА