Інтерфакс-Україна
20:34 03.04.2025

Заступник голови ФРС Джефферсон не бачить необхідності поспішати з подальшою зміною ставки

1 хв читати
Заступник голови ФРС Джефферсон не бачить необхідності поспішати з подальшою зміною ставки

Федеральній резервній системі (ФРС) немає необхідності поспішати з подальшим коригуванням грошово-кредитної політики, вважає заступник голови американського ЦБ Філіп Джефферсон.

«Монетарна політика в її поточному стані добре підготовлена для того, щоб впоратися з ризиками і невизначеністю, з якими ми стикаємося», - йдеться в заяві Джефферсона, опублікованій на сайті ФРС.

«Суттєві зміни у сфері торгівлі та імміграції, у бюджетній політиці, а також у регулятивному середовищі тривають. Вкрай важливо оцінити сукупний ефект цих змін при плануванні подальшого напряму монетарної політики», - зазначив Джефферсон.

Він чекає «помірного ослаблення» американського ринку праці цього року і бачить можливість уповільнення економічної активності в умовах збереження або посилення невизначеності.

ФРС зберегла ставку в діапазоні 4,25-4,5% річних за підсумками березневого засідання. З вересня минулого року її було зменшено на 1 процентний пункт.

Наступне засідання Федрезерву відбудеться 6-7 травня. Трейдери не чекають зміни ставки на ньому, але оцінюють більш ніж у 80% ймовірність її зниження в червні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Мотор Січ" розміщує додаткову емісію на 524,5 млн грн

В ЄС пропонують замість "стелі цін" на нафту РФ заборонити її перевезення морем - ЗМІ

"Київстар" проводить SPO на $131,3 млн із можливістю збільшення до $150,9 млн, акції подешевшали на 6,6%

Податком "на розкіш" у 2026р оподатковуються легкові авто більш ніж 20 марок ціною від 3,24 млн грн

Військові з грудня 2024р заощадили на знижках на АЗК "Укрнафти" понад 120,5 млн грн

Укрексімбанк та Укргазбанк у IV кв. 2025р надали місцевим радам позики на 363,7 млн грн та EUR6,7 млн – Мінфін

Пільгові кредити на диверсифікацію енергоживлення стали доступними в банках — Висоцький

Банки-партнери "Укрфінжитла" видали кредитів за програмою "єОселя" на 40 млрд грн

МХП отримала заявки на викуп $330,8 млн, або 60,1% єврооблігацій-2026

"Кернел" перевів виробництво олії "Щедрий Дар" і "Стожар" на "зелену" енергію із соняшникового лушпиння

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА