Інтерфакс-Україна
10:04 04.04.2025

Epicentr Ceramic Corporation у 2024 р. збільшила виробництво на 25,3%

2 хв читати
Epicentr Ceramic Corporation у 2024 р. збільшила виробництво на 25,3%

Epicentr Ceramic Corporation у 2024 році збільшила виробництво на 25,3%, випустивши 7,7 млн кв. м керамічної плитки, повідомив "Інтерфакс-Україна" директор Epicentr Ceramic Corporation Володимир Сиров.

Ринок керамічної плитки в Україні у 2024 році скоротився на 4,3% порівняно з 2023 роком, досягнувши 28,1 млн кв. м (у довоєнний 2021 рік - 44,5 млн кв. м). Це падіння спричинило значне зменшення імпорту - на 19,5%. Водночас, національні виробники показали зростання: обсяги виробництва зросли на 4,7%, а експорт – на рекордні 72,7%.

"Попри загальне скорочення ринку, компанія Epicentr Ceramic Corporation збільшила виробництво на 25,3%, випустивши 7,7 млн кв. м плитки. Це дозволило компанії вийти на довоєнні показники та навіть перевершити їх на 5% (у порівнянні з 2021 роком). Крім цього нам вдалось підвищити свої позиції та піднятись з третього на друге місце в Україні серед усіх виробників", - повідомив Сиров.

За його словами, ці результати дали можливість будувати амбітні плани на майбутнє, з акцентом на розширення географії та обсягу експорту.

Як повідомлялося, 2019 року "Епіцентр К" інвестував 3 млрд грн у будівництво найбільшого заводу з виробництва керамічної плитки площею 70 тис. кв. м у Калинівці (Київська обл.). Об'єкт розташований на ділянці 20 га біля митного терміналу "Калинівка" і складського комплексу групи "Епіцентр". Виробництво Epicentr Ceramic Corporation оснащене передовими технологіями світового лідера SACMI та має потужність 12 млн кв. м плитки на рік. В планах - збільшення до 18 млн кв.м. у 2027 р.

With the participation of CFI, Agence française de développement médias, as part of the Hub Bucharest Project with the support of the French Ministry of Foreign Affairs

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ощадбанк продовжив строк дії платіжних карток до 30 червня 2026 року

Чистий прибуток банків України за 9 міс.-2025 року зріс на 1,9% – до 119,4 млрд грн

Трамп поки що не має наміру скасовувати санкції проти нафтових компаній із РФ

Україна наразі не експортує е/е після значних пошкоджень ТЕС і ГЕС ворожими атаками – Міненерго

Вступ в ЄС відкриває для бізнесу доступ до фінансування, але й несе ризики, - топменеджер "Метінвесту"

МВФ відзначає прогрес у реформі Держмитслужби, рекомендує оновити політику ротації і KPI митного оформлення

"Фокстрот" вводить опцію післяоплати під час отримання для доставки з Uklon Delivery

Українські акції, облігації та ВВП-варанти подорожчали на новинах про новий мирний план

ТОВ "Три О" оскаржує державну реєстрацію ТОК Gulliver за АТ "Ощадбанк" і АТ "Укрексімбанк"

Обсяг стягнених податкових боргів за 2міс. зріс майже вдвічі завдяки автоматизованій системі - очільниця ДПС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА