Інтерфакс-Україна
17:22 04.04.2025

ДОТ за час існування зекономив 15% на закупівлях ПММ

2 хв читати

Державний оператор тилу (ДОТ) за час свого існування досяг економії у 15,07% при закупівлі пально-мастильних матеріалів (ПММ), повідомила директорка програми пального-мастильних матеріалів ДОТ Марина Єремєєва.

"Ця економія не означає, що ми купували щось неякісне", - зазначила вона на пресконференції в п’ятницю.

За час роботи доведено до потреби 49,7 млрд грн., з них законтрактовано 43,6 млрд грн.

Єремєєва зазначила, що абсолютна більшість лотів (93,3%) було придбано через відкриту систему "Prozzoro", де всі можуть побачити цю процедуру. "Ті закупівлі, які були здійснені без електронної системи закупівлі пов’язані з тим, що нам потрібно було швидко забезпечувати Збройні сили", - зазначила вона.

За інформацією аудиту Департаменту внутрішнього аудиту Міноборони, закупівлі ПММ для ЗСУ у 2024 році стали прозорішими та ефективнішими. Для ефективної оцінки роботи постачальників і самого ДОТ, запроваджено методологію SLA (Service-level agreement). За словами Єремєєвої, середній SLA постачальників ПММ складає 94%. Окрім того, контакт можна розірвати до моменту спливання терміну постачання. За цей час ДОТ встигне знайти іншого постачальника.

У 2025 році ДОТ планує зайти глибше в розуміння свого кінцевого бенефіціара, тобто, військової частини і військовослужбовця.

"Це важливо, тому що ми завжди в фокусі тримаємо, що бенефіціаром нашої роботи є військовослужбовець, який завжди має бути максимально комфортно вдягнений, нагодований і мати паливо", - зазначила Єремєєва.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Мотор Січ" розміщує додаткову емісію на 524,5 млн грн

В ЄС пропонують замість "стелі цін" на нафту РФ заборонити її перевезення морем - ЗМІ

"Київстар" проводить SPO на $131,3 млн із можливістю збільшення до $150,9 млн, акції подешевшали на 6,6%

Податком "на розкіш" у 2026р оподатковуються легкові авто більш ніж 20 марок ціною від 3,24 млн грн

Військові з грудня 2024р заощадили на знижках на АЗК "Укрнафти" понад 120,5 млн грн

Укрексімбанк та Укргазбанк у IV кв. 2025р надали місцевим радам позики на 363,7 млн грн та EUR6,7 млн – Мінфін

Пільгові кредити на диверсифікацію енергоживлення стали доступними в банках — Висоцький

Банки-партнери "Укрфінжитла" видали кредитів за програмою "єОселя" на 40 млрд грн

МХП отримала заявки на викуп $330,8 млн, або 60,1% єврооблігацій-2026

"Кернел" перевів виробництво олії "Щедрий Дар" і "Стожар" на "зелену" енергію із соняшникового лушпиння

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА