Інтерфакс-Україна
15:40 06.04.2025

Казахстан разом із сімома країнами ОПЕК+ скоригує графік повернення обсягів видобутку нафти

1 хв читати
Казахстан разом із сімома країнами ОПЕК+ скоригує графік повернення обсягів видобутку нафти

 Вісім країн ОПЕК+, що реалізують додаткові добровільні скорочення, зокрема Казахстан, провели спільну оцінку ринкової ситуації, ухвалено рішення про коригування раніше узгодженого графіка поступового повернення обсягів на ринок, повідомила  прес-служба Міненерго Казахстану.

"Казахстан підтвердив прихильність ОПЕК+ на 59-му засіданні JMMC. Під час засідання було розглянуто дані про виконання країнами-учасниками зобов'язань за угодою ОПЕК+ за січень-лютий 2025 року, відзначено загальний рівень виконання для країн ОПЕК+, також обговорено поточні тенденції на світовому нафтовому ринку", - ідеться в повідомленні пресслужби.

Зазначається, що комітет високо оцінив додаткові добровільні скорочення восьми країн з метою підтримання стабільності ринку і наголосив на критичній важливості досягнення повного дотримання зобов'язань і компенсації.

"Казахстан також взяв участь у зустрічі 3 квітня, в рамках якої вісім країн, що реалізують додаткові добровільні скорочення, в тому числі Казахстан, провели спільну оцінку ринкової ситуації. За підсумками зустрічі 3 квітня було ухвалено рішення про коригування раніше узгодженого графіка поступового повернення обсягів на ринок, з урахуванням кон'юнктури, що склалася, і в інтересах стабільності", - ідеться в повідомленні.

У Міненерго наголошують, що Казахстан продовжує дотримуватися домовленостей у рамках ОПЕК+ і продовжить конструктивну взаємодію з партнерами по альянсу, керуючись як міжнародними зобов'язаннями, так і національними інтересами.

Казахстан на засіданні представляв міністр енергетики Єрлан Аккенженов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Мотор Січ" розміщує додаткову емісію на 524,5 млн грн

"Київстар" проводить SPO на $131,3 млн із можливістю збільшення до $150,9 млн, акції подешевшали на 6,6%

Податком "на розкіш" у 2026р оподатковуються легкові авто більш ніж 20 марок ціною від 3,24 млн грн

Військові з грудня 2024р заощадили на знижках на АЗК "Укрнафти" понад 120,5 млн грн

Укрексімбанк та Укргазбанк у IV кв. 2025р надали місцевим радам позики на 363,7 млн грн та EUR6,7 млн – Мінфін

Пільгові кредити на диверсифікацію енергоживлення стали доступними в банках — Висоцький

Банки-партнери "Укрфінжитла" видали кредитів за програмою "єОселя" на 40 млрд грн

МХП отримала заявки на викуп $330,8 млн, або 60,1% єврооблігацій-2026

"Кернел" перевів виробництво олії "Щедрий Дар" і "Стожар" на "зелену" енергію із соняшникового лушпиння

Кабмін розширює покриття за програмою страхування бізнесу від воєнних ризиків і спрощує подачу заявок - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА