Інтерфакс-Україна
18:20 09.04.2025

Завершено перший в Україні проєкт оренди розмінувальної машини

2 хв читати
Завершено перший в Україні проєкт оренди розмінувальної машини

В Україні успішно завершено перший проєкт із використання орендованої роботизованої машини для гуманітарного розмінування, повідомив директор з розвитку бізнесу DOK-ING в Україні Северин Лубківський.

Згідно із повідомленням, машину MV-4 орендувала компанія SafeLane Global у межах тендеру Prozorro (MX25018H) для проведення технічного обстеження земельної ділянки в селі Безіменне (Миколаївська обл.). Упродовж трьох діб, 4-6 квітня 2025 року, MV-4 очистила 20,837 тис. кв. м території, здетонувала одну протипіхотну міну PMN-2 і виявила низку вибухонебезпечних предметів, серед яких дві міни POM-2, три реактивні снаряди калібру 220 мм, одна мінометна міна OF-49 калібру 120 мм і одна авіаційна ракета S5 калібру 57 мм.

Проєкт було реалізовано компанією DOK-ING у партнерстві з A3-Teх та SafeLane Global. Компанія "A3-Тех" повністю забезпечила реалізацію процесу — від організації оренди до логістики, підготовки машини до роботи та оперативної готовності до технічного обслуговування у разі потреби.

SafeLane Global високо оцінила продуктивність та ефективність машини MV-4 виробництва DOK-ING.

"Проєкт є доказом того, що перевірені технології та досвідчені партнери здатні забезпечити реальні результати в одному з найбільш нагальних напрямів відновлення України", - зауважили в SafeLane Global.

Директор з розвитку бізнесу DOK-ING в Україні Северин Лубківський зауважив, що проєкт наочно продемонстрував ефективність операційної моделі DOK-ING: передові технології, потужна локальна підтримка та співпраця з провідними гуманітарними операторами.

Він висловив надію, що успішна реалізація проєкту створить сильний прецедент для подальшого масштабування орендних механізованих рішень для розмінування в Україні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Maersk з 5 січня підвищує тарифи на імпорт контейнерів до України

"Вісімка" ОПЕК+ допускає збереження паузи в нарощуванні видобутку на зустрічі 4 січня

Нові тарифи на воду для непобутових споживачів водоканалів складуть від 19,79 до 70,01 грн/куб.м – НКРЕКП

НБУ у 2026р. перевірить інформаційну безпеку та кіберзахист у 6 банках

Україна залучила понад EUR83 млн від Європейського інвестбанку на розвиток міст

НБУ оновив вимоги до розрахунку нормативів Н7/Н7к щодо значних експозицій

Виробника та постачальника масла для потреб ЗСУ оштрафовано на 19,8 млн грн за недобросовісну конкуренцію

Комісія конкурсу на нову генпотужність визначила переможцями 7 компаній на 316 МВт, відхилила пропозицію "Укрнафти" та ще двох

Валютні інтервенції НБУ минулого тижня зменшились на 26,5%, гривня подорожчала

На полях України залишилися незібраними 4 млн тонн кукурудзи - брокери

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА