Інтерфакс-Україна
18:44 14.04.2025

ДТЕК за тиждень повернув енергопостачання для 75,5 тис. абонентів в Донецькій і Дніпропетровській областях

1 хв читати
ДТЕК за тиждень повернув енергопостачання для 75,5 тис. абонентів в Донецькій і Дніпропетровській областях

З 7 по 13 квітня енергетикам операторів системи розподілу (ОСР) "ДТЕК Мережі" вдалося повністю чи частково відновити електропостачання 24 населеним пунктам і повернути світло в оселі 75,5 тисяч родин Донецької та Дніпропетровської областей.

"Минулого тижня продовжились атаки ворога на енергоінфраструктуру. Так само енергетики знову і знову відновлювали пошкоджені обстрілами мережі та обладнання. Зокрема, на Дніпропетровщині вдалося повернути світло для 58,3 тисяч родин", - повідомили у пресрелізі компанії у понеділок.

Водночас у Донецькій області, яка залишається регіоном найбільш активних бойових дій, попри усі безпекові виклики за тиждень вдалося відновити електропостачання 17,2 тис. домівок місцевих жителів.

В компанії доповнили, що повертати світло на Донеччині стає все важче, однак фахівці продовжують працювати там, де це можливо.

"З початку повномасштабного вторгнення ми повернули світло вже 18,4 млн родин Київщини, Дніпропетровщини, Одещини, Донеччини та міста Київ. У деяких населених пунктах, наближених до зони бойових дій, ми повертали світло вже десятки разів", – зазначила генеральна директорка "ДТЕК Мережі" Аліна Бондаренко.

"ДТЕК Мережі" розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж у Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій та Одеській областях. ОСР компанії обслуговують 5,5 млн домогосподарств і 158 тис. підприємств.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль про три ключові завдання на посаді глави Міненерго: відновлення, стійкість і модернізація

Свириденко внесла у Раду подання на призначення Наталухи головою ФДМ - нардеп

Банкіри очікують стабілізації курсу гривні найближчим часом, різкого ослаблення не прогнозують

Системних закриттів супермаркетів немає, держава веде переговори про збільшення постачання генераторів – Мінекономики

Повторний аукціон із приватизації "Сумихімпрому" знову зірвався через відсутність покупців

Кабмін затвердив переможця конкурсу про розподіл продукції літієвої ділянки "Добра" - Свириденко

"Ліси України" накопичили на складах понад 220 тис. куб. м дров, яких вистачить для опалення соцсфери, населення і військових

Шмигаль: Держава спрямовує 1 млрд грн на часткову компенсацію відсотків за кредитами та лізингом для підприємств ОПК

Міненерго скасувало свій наказ про призначення Гавви гендиректором "Оператора ринку" на наступні три роки

В Україні прогнозується збільшення відбору газу з ПСГ цього тижня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА