Інтерфакс-Україна
11:15 21.04.2025

Максимум споживання е/е у Великдень був на третину меншим попередньої неділі, продовжує спадати

1 хв читати
Максимум споживання е/е у Великдень був на третину меншим попередньої неділі, продовжує спадати

Споживання електроенергії стрімко знижується – у Великодню неділю, 20 квітня, його добовий максимум був майже на третину меншим за показник попередньої неділі, 13 квітня, повідомила НЕК "Укренерго".

"Це пояснюється святковим днем та значно вищою, ніж минулого тижня, температурою повітря", – йдеться в повідомленні НЕК у Facebook.

Сьогодні вранці системний оператор також зафіксував зниження споживання: станом на 9:30 понеділка його рівень був на 12,6% меншим, ніж попереднього робочого дня, у п’ятницю. Причиною цього НЕК називає неробочий день за рішенням окремих роботодавців, а також утримання теплої та сонячної погоди на всій території України, що зумовлює зменшення енергоспоживання із загальної мережі.

Активне енергоспоживання "Укренерго" рекомендує на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій, з 8:00 до 18:00.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США запровадили санкції проти російського платіжного агента А7 і криптобіржі Grinex

Україна у липні незначно зменшила імпорт електрогенераторів до червня-2025, акумуляторів – на 7%

Директорка департаменту Мінекономіки, ексочільниця ОГХК Максименко очолила АРМА

Релокація стає частиною стратегії розвитку українських підприємств, її юридичні аспекти в українському законодавстві не визначені – юристи

Реальний ВВП України в липні скоротився на 1%, проте загалом зростання економіки у ІІ кв. склало 1,7% - ІЕД

Держава покриє ВПО до 600 тис. грн першого внеску за "єОселею"

Україна перезапускає конкурси на розподіл вуглеводнів на Межигірській і Свічанській ділянках – прем’єрка

Ринок зоотоварів України у 2025 році виросте на 20% - Suziria Group

Прем’єрка України доручила провести аудит всіх надрокористувачів стратегічно важливих родовищ

Заступницею голови АРМА стала директорка департаменту Мінекономіки, ексочільниця ОГХК Максименко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА