Інтерфакс-Україна
12:15 29.04.2025

Українці отримають рекордні 443 млн грн нацкешбеку за березень, виплати вже в обробці

2 хв читати
Українці отримають рекордні 443 млн грн нацкешбеку за березень, виплати вже в обробці

Обсяг коштів, котрі отримають українці у березні в рамках "Національного кешбеку", став найбільшим за шість місяців повноцінної дії цієї програми і досяг 443 млн грн, що на 15,4% вище лютневого показника, повідомило Міністерство економіки.

"Виплата Національного кешбеку" за березень уже в обробці Наразі триває завершальний етап обробки даних. Це буде найбільше нарахування кешбеку за всю історію програми: 443 млн грн отримають 3,4 млн людей. Рекордна сума виплати за один місяць",- йдеться у телеграм-каналі міністерства у вівторок.

Уточнюється, що для нарахування кешбеку система обробляє мільйони транзакцій. Це складний технологічний процес, цього разу він потребує трохи більше часу, ніж зазвичай.

"Ми розуміємо, що для багатьох ці кошти важливі. Робимо все можливе, щоб ви отримали їх якнайшвидше. Тільки-но стане відомою точна дата зарахування коштів, ми повідомимо про це на сайті програми: madeinukraine.gov.ua/national-cashback", - додали в Мінекономіки.

Як повідомлялося, 11 жовтня перша віцепрем'єрка - міністр економіки України Юля Свириденко повідомила про завершення бета-тестування програми "Національний кешбек" і рішення запустити національну рекламну кампанію.

Максимальний обсяг кешбеку - 3 тис. грн/місяць. Кошти можна витратити до 20 числа наступного місяця на медичні та комунальні послуги, спорт, кіно, квитки на потяг, задонатити ЗСУ або купити військові облігації.

Згідно з інформацією на сайті міністерства, до цієї програми уже доєдналися 20 банків: ПриватБанк, monobank, Укргазбанк, Sense Bank, ПУМБ, А-банк, банк "Глобус", UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Ощадбанк, Акордбанк, банк "Кредит Дніпро", Правекс банк (не емітує картки для виплат кешбеку), Креди Агриколь Банк, банк "Кліринговий Дім", Радабанк, Райф, ОТР Bank, банк "Власний Рахунок" (не емітує картки для виплат кешбеку), Ідея Банк та МТБ Банк.

Джерело: https://t.me/mineconomdevUA/4526

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Vodafone Україна" на пропозицію викупу євробондів на $1,1 млн отримав майже в 250 разів більше заявок

НБУ за єдині правила кредитування військових на базі рішенні уряду, monobank пропонує міжбанківський меморандум

Україна в 2024р вперше вичерпала квоту на поставку біоетанолу в ЄС, 62% поставок забезпечили приватні виробники - Южаніна

ПриватБанк оцінює свою частку на ринку автокредитування у 44%

Експорт зерна в червні 2025р. досяг майже 0,5 млн тонн - Мінагрополітики

Засновник та CEO "Біосфери" Здесенко ставить мету за три роки виростити в компанії CEO, щоб самому піти в борд

Експорт борошна і круп із України до ЄС становить 75%, він під загрозою через злиття з квотою на пшеницю

В Україні 2025 р. побудують два підприємства з переробки зерна на борошно і крупи – галузева асоціація

ДТЕК з початку 2025 р. ввів сім нових вугільних лав

НКЦПФР затвердила пілотний проєкт переходу від ПІФ до КІФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА