Інтерфакс-Україна
18:39 02.06.2025

"Славскі" та "Рожанка Парк" підпишуть з урядом інвестдоговори про держпільги на реалізацію курортів у Карпатах

2 хв читати
"Славскі" та "Рожанка Парк" підпишуть з урядом інвестдоговори про держпільги на реалізацію курортів у Карпатах

Кабінет міністрів України схвалив укладення двох спеціальних інвестиційних договорів з компаніями "Славскі" та "Рожанка Парк", які реалізовуватимуть рекреаційні проєкти з сумарними інвестиціями EUR140 млн, повідомила пресслужба Міністерства економіки.

Згідно із повідомленням, проєкти будуть реалізовані у співпраці зі Славською селищною громадою. Надходження від їх реалізації до бюджетів всіх рівнів протягом 2025-2039 років очікується на рівні 7,3 млрд грн.

Державна програма підтримки проєктів зі значними інвестиціями передбачає звільнення від податку на прибуток на строк до п’яти років, звільнення від ввізного мита й ПДВ на нове обладнання, компенсація витрат на інженерну інфраструктуру та переважне право користування земельною ділянкою.

За словами заступника міністра економіки Віталія Кіндратіва, на сьогодні вже укладено чотири таких договори, кожен з яких передбачає створення понад 100 нових робочих місць, а загальна сума інвестицій становить EUR240 млн.

"Очікуємо найближчим часом, що кількість поданих заявок збільшиться", – зазначив він.

У Мінекономіки нагадали, що державна допомога у межах програми підтримки проєктів зі значними інвестиціями доступна для інвесторів, готових вкласти понад EUR12 млн. Проєкти можуть бути пов’язані з виробництвом, видобутком корисних копалин, транспортом, освітою, медициною, туризмом або іншими сферами.

ТОВ "Славскі" засновано на початку 2020 року. Його бенефіціарами виступили співвласник "Концерну Галнафтогаз" та "ОККО-Холдинг" Віталій Антонов та їх директор Василь Даниляк. До повномасштабної війни були озвучені плани ОККО розпочати будівництво гірськолижного курорту на території Славської об’єднаної територіальної громади (Львівська обл.) з інвестиціями майже $500 млн.

Антонов також зазначений кінцевим бенефіціаром ТОВ "Рожанка Парк".

Як повідомлялося, у жовтні 2024 року уряд підписав спеціальні інвестиційні договори з ТОВ "Астарта-Київ" та ТОВ "Астарта Агро Протеїн", а також ТОВ "Буковель" та ТОВ "Аквапарк".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна відтермінує активний відбір газу з ПСГ ще на 7-10 днів завдяки відновленню імпорту з Польщі – ексміністерка енергетики

Запущено в роботу після ремонту останній 9-й енергоблок АЕС на контрольованій Україною території

Мінрозвитку розпочало розробку Концепції розвитку інфраструктури зарядних станцій для електротранспорту

Працівники "Запоріжсталі" закликають не підвищувати тарифи на вонтажні перевезення, бо це вдарить по конкурентоспроможності

Київ спрямував 548 млн грн на безперебійне водопостачання й водовідведення до 2026 року

Аграрії зібрали 37,6 млн т зернових та 14,7 млн т олійних – на 16,7% та 21,2% менше, аніж на цю дату торік

Німеччина вносить EUR60 млн у Фонд підтримки енергетики України - Свириденко

Улютін виступає за запровадження добровільної накопичувальної пенсійної системи, а не обов'язкової

Закон про безпеку та інтероперабельність залізничного транспорту планується ухвалити у 2025 році

Уряд працює над відновленням Дорожнього фонду, але з включенням в нього залізниці та міського транспорту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА