Інтерфакс-Україна
14:53 23.06.2025

НР "Укренерго" обрала головою правління компанії головного диспетчера Віталія Зайченка – голова енергокомітету Ради

1 хв читати

Наглядова Рада НЕК "Укренерго" обрала головою правління компанії  її головного диспетчера та члена правління Віталія Зайченка, повідомив голова енергокомітету Верховної Ради Андрій Герус.

"Головою правління "Укренерго" став Віталій Зайченко", – сказав Герус інтернет-порталу "Енергореформа" в понеділок.

У компанії ще не повідомляли офіційно про результати засідання НР, яке було заплановане на понеділок.

За інформацією джерел, близьких до компанії, за Зайченка проголосували всі сім членів наглядради.

Тво голови правління НЕК Олексій Брехт залишився членом правління.

Як повідомлялося, Міністерство енергетики як єдиний акціонер компанії 13 червня вніс нові зміни в статут НЕК "Укренерго". Вони допускають призначення голови правління компанії кількома спробами, остання з яких, третя, – простою більшістю голосів членів наглядової ради, а перші дві – кваліфікованою більшістю, тобто щонайменше 5 голосами (всього в НР 7 членів, 4 з яких незалежні). Якщо й третя спроба не призведе до результату, НР приймає рішення про оголошення нового конкурсу на голову правління. Він має відбутися через 90 календарних днів з дня прийняття такого рішення.

У шортлист кандидатів на посаду голови правління "Укренерго" за результатами оголошеного ще 5 лютого 2025 року конкурсу увійшли т.в.о. керівника компанії Олексій Брехт, її головний диспетчер та член правління Віталій Зайченко та ще один представник компанії Іван Юрик, який займається питаннями євробондів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд готує додаткову допомогу 1500 грн для громадян та кешбек на пальне - Свириденко

Свириденко наголосила на необхідності підвищення темпів дорожніх робіт до 150 тис. кв. м на день до кінця березня

Уряд виділить 11,2 млрд грн з резервного фонду держбюджету на захист об’єктів критичної інфраструктури – Свириденко

Програма з МВФ націлена на більшу справедливість оподаткування та проти ухилення від нього – представниця Фонду

Виробництво бренду JUL у Броварах знищено внаслідок обстрілу РФ вночі 14 березня

НБУ за тиждень обміняв банкам $153,1 млн та EUR111 млн безготівки на готівку

Ексглава НКЦПФР Тевелєв став радником голови Комісії

Уряд відмовився від пільгових цін на газ для виробників електроенергії без тепла

Рівень заповнення газосховищ у ЄС не викликає занепокоєння — ЄК

Розпочато будівництво заводу з переробки та виготовлення кінцевої продукції з базальту на Закарпатті, інвестиції перевищили EUR30 млн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА