Інтерфакс-Україна
20:17 26.08.2025

Кабмін схвалив використання ще 4,8 млрд грн на програму "єВідновлення" - Свириденко

1 хв читати
Кабмін схвалив використання ще 4,8 млрд грн на програму "єВідновлення" - Свириденко

Кабінет міністрів схвалив використання ще 4,8 млрд грн на програму "єВідновлення", повідомила прем'єр-міністр Юлія Свириденко.

"Кошти підуть на фінансування житлових сертифікатів за проєктом "HOME: компенсація за знищене житло". Відтак ще майже 3 700 родин, чиї домівки були знищені внаслідок збройної агресії рф, зможуть придбати нове житло", - написала Свириденко в телеграм-каналі по результатам засідання уряду у вівторок.

За її словами, фінансування здійснюється в рамках угоди, підписаної Міністерством розвитку громад та територій та Банком розвитку Ради Європи (БРРЄ) під час Конференції з відновлення України (URC) у Римі в липні 2025 року.

"Програма "єВідновлення" — це найдієвіший механізм допомоги українцям, житло яких було пошкоджене чи знищене внаслідок війни. В рамках програми "єВідновлення" вже понад 120 тисяч родин отримали компенсації", - розповіла прем'єр.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін схвалив включення до реєстру ще шість індустріальних парків

Україна знову спробує продати ОПЗ з початковою ціною 4,5 млрд грн з умовою залучення від 0,5 млрд грн інвестицій

Кабмін запустив спецумови за програмою "Власна Справа" для креативних підприємців - Свириденко

Врожай зернових культур у 2025р. буде на рівні 56 млн тонн, олійних – 21 млн тонн, ціни на овочі та фрукти стабілізуються восени - замміністра

НБУ оштрафував СК "ББС Іншуранс" на 892,5 тис. грн та СК "ІнтерЄкспрес" на 1,6 млн грн

Обсяг виданих кредитів за програмою портфельних держгарантій у липні скоротився майже на 40%, кількість - на 22%

"ОТП Капітал" запускає новий пайовий фонд "ОТП Максимум" з публічною пропозицією

Валютні інтервенції НБУ минулого тижня скоротилися ще на 9,3% на тлі стабільної гривні

ВАР закликала терміново розв'язати проблему імпорту азотних добрив

Зеленський запропонував Канаді долучитися до значних енергопроєктів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА