Інтерфакс-Україна
20:38 29.08.2025

Мінсоцполітики розробило порядок надання субвенції на формування житлового фонду для маломобільних громадян

1 хв читати
Мінсоцполітики розробило порядок надання субвенції на формування житлового фонду для маломобільних громадян

Міністерство соціального політики, сім’ї та єдності України розробило порядок надання громадам субвенції на формування житлового фонду, пристосованого під потреби маломобільних громадян.

"Уряд додатково виділив 1 млрд грн, щоб саме органи місцевого самоврядування змогли швидко відновити, переобладнати місця тимчасового проживання, житло для маломобільних груп населення. Порядок розподілення субвенцій громадам вже розроблений, ми чекаємо підписання закону", - повідомила заступниця міністра соціальної політики, сім’ї та єдності Тетяна Кірієнко на брифінгу щодо евакуації з Донецької та Дніпропетровської областей.

Це може допомоги вирішити вкрай гостре питання найбільш вразливої категорії, адже для більш ніж 2 тис маломобільних громадян, які потребують евакуації з Донецької та Дніпропетровської областей, наразі доступні лише 260 місць в інтернатних закладах та стаціонарних відділеннях, зазначила чиновниця.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ситуація на правому березі Києва погіршилася до рівня лівого берега – CEO YASNO

Необхідно створити енергетичні батальйони для прифронту та забезпечити доплати ремонтним бригадам енергетиків – Шмигаль

Рада не змогла призначити Шмигаля першим віцепрем'єром — міністром енергетики

Торік було введено 762 МВт нової газової генерації, але темп потрібно прискорювати – Шмигаль

Шмигаль про три ключові завдання на посаді глави Міненерго: відновлення, стійкість і модернізація

Свириденко внесла у Раду подання на призначення Наталухи головою ФДМ - нардеп

Банкіри очікують стабілізації курсу гривні найближчим часом, різкого ослаблення не прогнозують

Системних закриттів супермаркетів немає, держава веде переговори про збільшення постачання генераторів – Мінекономики

Повторний аукціон із приватизації "Сумихімпрому" знову зірвався через відсутність покупців

Кабмін затвердив переможця конкурсу про розподіл продукції літієвої ділянки "Добра" - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА