Інтерфакс-Україна
17:50 28.09.2025

Свириденко: Працюємо, щоб бути готовими до усіх викликів для нашої енергетики цієї зими

2 хв читати
Свириденко: Працюємо, щоб бути готовими до усіх викликів для нашої енергетики цієї зими
Фото: https://t.me/svyrydenkoy/

Уряд працює, щоб Україна була готова до усіх викликів для нашої енергетики цієї зими, заявила прем'єр-міністр Юлія Свириденко.

"Росіяни продовжують обстрілювати нашу енергетичну інфраструктуру. Реакція у таких випадках має бути швидка, світло і тепло мають бути забезпечені незалежно від обставин та дій ворога. І це те, над чим ми працюємо — особлива увага до прифронтових регіонів", - написала вона у телеграм у неділю.

Свириденко повідомила, що напередодні в в Чернігові провели засідання Штабу з підготовки до опалювального сезону.

"Стабільне проходження опалювального сезону — ключова тема. Заслухали доповіді відповідальних державних органів і голів ОВА щодо стану підготовки до зими. Очікуємо до 15 жовтня завершення всіх процедур", - зазначила вона.

Також цього тижня Уряд доручив забезпечити безперебійне постачання газу та електроенергії підприємствам, які формують систему життєзабезпечення у прифронтових громадах.

Крім того, за її інформацією, перевіряється готовності мережі Пунктів незламності щодо створення умов для постійної роботи, "якщо виникне така потреба".

"Окрема увага на нарощування потужностей розподіленої генерації", - наголосила очільниця уряду.

Крім того, створюються можливості для підготовки до зими на рівні громад. ОСББ та ЖБК можуть використовувати "Доступні кредити 5-7-9%" для встановлення власних альтернативних джерел енергії. "Працюємо над покращенням доступу до програми", - написала вона.

"Зимова стійкість — один з пріоритетів Уряду. Ворогу не вдасться позбавити нас тепла і світла. Працюємо, щоб бути готовими до усіх викликів для нашої енергетики цієї зими", - заявила Свириденко.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Венчурний Ukraine Phoenix Tech Fund обсягом EUR50 млн офіційно оголосив про запуск

Інвестиції "Континентал" у 2026р. відповідатимуть рівню поточного року – $62-63 млн

"Астарта" 2026р інвестує близько EUR40 млн у добудову заводу з виробництва соєвого концентрату

Швеція підтримує надання Україні "репараційного кредиту", він буде розбитий на транші – нардеп Підласа

Україна та Данія запусять партнерство для сталого землекористування та "зеленого" оновлення агросектору

Наглядова рада "Укренерго" звільнила Зайченка з посади голови правління компанії – джерела

Група з рітейлу та логістики в Раді бізнесу запустила опитування учасників ринку про ключові проблеми

USP Panels почав виробництво сендвіч-панелей в ІП "Формація"

ЄБРР шукає консультантів для узгодження законодавства України про ринки капіталу з нормами ЄС

Зменшення пропозиції та стабільний попит утримують тренд на зростання цін на новобудови у Києві – група DIM

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА