Інтерфакс-Україна
09:21 25.11.2025

Ціни на нафту знижуються, Brent торгується біля $63,2 за барель

2 хв читати
Ціни на нафту знижуються, Brent торгується біля $63,2 за барель

Ціни на нафту помірно знижуються вранці у вівторок після зростання за підсумками попередньої сесії.

Вартість січневих ф'ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures за даними на 7:07 кч опускається на $0,22 (0,35%), до $63,15 за барель. У понеділок контракт подорожчав на $0,81 (1,3%), до $63,37 за барель.

Ф'ючерси на нафту WTI на січень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) дешевшають на $0,17 (0,29%), до $58,67 за барель. За підсумками попередньої сесії вартість цих контрактів підвищилася на $0,78 (1,3%), до $58,84 за барель.

У центрі уваги трейдерів залишаються зусилля, спрямовані на врегулювання питання припинення розв'язаної РФ повномасштабної війни проти України. Запропонований Вашингтоном план із 28 пунктів зазнав змін після обговорень у Женеві і був скорочений до 19 пунктів, повідомило в понеділок видання The Washington Post із посиланням на джерело.

Представник Білого дому Керолайн Левітт заявила, що в адміністрації президента налаштовані оптимістично після переговорів у Швейцарії. Вона зазначила, що розбіжності залишаються лише за кількома пунктами.

Будь-який прогрес у мирних переговорах чинитиме знижувальний тиск на нафтові ціни, усуватиме ключовий ризик, пов'язаний з поставками, написав аналітик ING Groep Воррен Паттерсон.

У Deutsche Bank очікують, що надлишок пропозиції нафти 2026 року становитиме щонайменше 2 млн барелів на добу. Аналітики банку не бачать факторів, які сприяли б формуванню дефіциту на ринку навіть до 2027 року. "Перспективи на 2026 рік залишаються ведмежими", - йдеться в аналітичній записці Deutsche Bank.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив, що прем'єр Індії погодився припинити закупівлі російської нафти, та оголосив про торгівельну угоду

Ритмічність роботи портів Великої Одеси відновлюється, незважаючи на січневі обстріли та негоду – брокери

Світовий банк спрямує $40 млн для "Укренерго" на відновлення енергосистеми – Шмигаль

"Метінвест" призначив гендиректором "Запоріжвогнетрив" СЕО "Метінвест-Промсервіса"

Третина опитаних компаній повідомляють про відчутний фіскальний тиск у 2025р. – ЄБА

Валютні інтервенції НБУ в січні 2026р скоротилися на $14 млн р/р, гривня подешевшала на 2,5%

Відсьогодні підприємці можуть скористатися урядовим пакетом енергетичної підтримки - Свириденко

ФДМ виставив на приватизацію Крисківський спиртзавод

ЄК вважає некоректним порівняння залежності ЄС від газу із РФ з газовим імпортом із США

ЄБРР запускає програму New Horizons для підтримки інновацій в агросекторі України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА