18:20 12.10.2017

В Україну прибуло друге судно з 60 тис. тонн антрациту із США для "Центренерго"

1 хв читати
В Україну прибуло друге судно з 60 тис. тонн антрациту із США для "Центренерго"

 У морський торговельний порт "Южний" (Одеська обл.) у четвер прибула друга партія антрациту для потреб ТЕС ПАТ "Центренерго".

Згідно з повідомленням прес-служби порту, судно Victoria доставило 60 тис. тонн енергетичного вугілля.

За її даними, в жовтні "Южний" планує прийняти ще два судна з антрацитом понад 200 тис. тонн.

У прес-службі порту зазначають, що перше судно Оcean Ambitious із 62 тис. тонн антрациту з США, що прибуло в порт 13 вересня, розвантажено за рекордні 44 години. Завантаження 875 вагонів цим вугіллям було здійснено за 21 добу.

Як повідомлялося, "Центренерго" уклало з XCOAL Energy & Resources (США) угоду на постачання близько 700 тис. тонн вугілля антрацитної групи до кінця 2017 року. Ціна першої партії $113/тонна, але вона не є фіксованою і в подальшому може змінюватися, зокрема, в менший бік.

Державне підприємство "Морський торговельний порт "Южний" розташоване в незамерзаючій глибоководній акваторії порту "Южний", одного з найбільших і перспективних на Чорному морі. Спеціалізується на переробці навалочних, генеральних і тарно-штучних вантажів, що перевозяться морським, залізничним і автомобільним транспортом.

"Центренерго" експлуатує 23 блоки на Вуглегірській, Зміївській та Трипільській ТЕС сумарною встановленою потужністю 7690 МВт. Державі належить 78,3% акцій компанії.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА