19:19 17.10.2017

НКЦПФР призупинила обіг цінних паперів 48 емітентів

1 хв читати
НКЦПФР призупинила обіг цінних паперів 48 емітентів

Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) призупинила внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів 48 емітентів, повідомляється в прес-релізі регулятора.
Відповідне рішення прийняли члени комісії за підсумками засідання 17 жовтня в відношенні цінних паперів ПАТ "Конкорд ІНК", ПАТ "Агрофінанс", ПАТ "Енергія Девелопмент", що є одними з найбільш торгованих на неорганізованому ринку, а також інших цінних паперів.
Причина припинення в прес-релізі не уточнюється.
Як повідомлялося, Генеральна прокуратура України від 13 жовтня повідомила про виявлення масштабної маніпуляції з цінними паперами на фондовому ринку країни.
"Представники ряду київських підприємств продавали реальному сектору економіки "сміттєві" цінні папери із завищеною вартістю; в результаті на фондовому ринку обертаються "сміттєв" цінні папери 38 емітентів на загальну суму близько 25 млрд грн", - повідомила Генпрокуратура.
Спільно з Національною поліцією Генпрокуратура розслідує кримінальне провадження щодо маніпулювання на фондовій біржі, державного регулювання ринку цінних паперів, легалізації грошових коштів, отриманих злочинним шляхом, фіктивного підприємництва за ознаками кримінальних злочинів, передбачених ч. 2 ст. 221-1, ч. 2 ст. 209 і ч. 2 ст. 205 Кримінального кодексу України.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА