08:06 19.10.2017

"Укрзалізниця" за 9 міс. збільшила перевезення зернових вантажів на 28%

2 хв читати
"Укрзалізниця" за 9 міс. збільшила перевезення зернових вантажів на 28%

ПАТ "Укрзалізниця" в січні-вересні 2017 року перевезло 27,4 млн тонн зерна та зернових вантажів, що на 28% більше порівняно з аналогічним періодом 2016 року.

Як повідомила прес-служба ПАТ із посиланням на в. о. департаменту комерційної роботи Анатолія Мумренка, 1/3 зерновозів в Україні належить приватним власникам (5,2 тис. одиниць).

За рік кількість зерновозів приватних компаній збільшилася на 2,9 тис. У робочому парку "Укрзалізниці" перебувають 10,8 тис. Наступного року держкомпанія планує оновити 700 зерновозів.

"Сьогодні питання не в кількості вагонів, а в ефективності їх використання, забезпечення локомотивами, якості планування і формування замовлень на перевезення відповідно до переробної та пропускної спроможності під'їзних шляхів", - зазначив він.

А.Мумренко закликав учасників зернового ринку надавати пропозиції щодо вдосконалення автоматизованої системи розподілу зерновозів і технології роботи.

За його словами, ситуацію з розподілом зерновозів ускладнює збільшення кількості станцій і фронтів навантаження зернових вантажів, що потребує більшої кількості тягових і маневрових засобів.

"Локомотиви ефективно використовувати для перевезень по 1,5 тис. тонн вантажів, не менше ніж 500 тонн, а ми змушені возити по одному вагону, тому клієнтам потрібно збільшувати партії вагонів, що відправляються", - зазначив він.

Згідно з повідомленням "Укрзалізниці", для скорочення оборотності зерновозів, підвищення ефективності їх використання необхідно організовувати роботу групами вагонів, збільшити кількість маршрутних відправлень і здійснювати вантажні операції цілодобово.

Україна з початку 2017/2018 маркетингового року (МР, липень-червень) і станом на 18 жовтня 2017 року експортувала 11,7 млн тонн зернових.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА