Інтерфакс-Україна
13:37 23.10.2017

ДТЕК законтрактував 150 тис. тонн вугілля газової групи в США

1 хв читати
ДТЕК законтрактував 150 тис. тонн вугілля газової групи в США

Енергохолдинг "ДТЕК" підписав контракт із компанією XCoal Energy на постачання 150 тис. тонн вугілля газової групи із США, повідомив комерційний директор "ДТЕК-Енерго" Віталій Бутенко на форумі Open energy week у Києві в понеділок.

"Зараз ми законтрактували 150 тис. тонн двома партіями. Перші 75 тис. тонн очікуємо найближчими днями, корабель уже проходить Босфор. Наступну партію очікуємо в першій декаді листопада", - сказав він.

В.Бутенко додав, що нині тривають переговори про розширення обсягів закупівлі.

Комерційний директор ДТЕК не повідомив вартості закуповуваного вугілля, пославшись на комерційну таємницю. Водночас він зазначив, що індекси API2, API4 сигналізують про вартість 2400-2800 грн за тонну вугілля на міжнародному ринку.

За словами В.Бутенка, ДТЕК не зміг закупити вугілля марки ГЕС у Польщі, як це було раніше, оскільки нині холдинг більше сам імпортує вугілля з РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Повторний аукціон із приватизації "Сумихімпрому" знову зірвався через відсутність покупців

Кабмін затвердив переможця конкурсу про розподіл продукції літієвої ділянки "Добра" - Свириденко

"Ліси України" накопичили на складах понад 220 тис. куб. м дров, яких вистачить для опалення соцсфери, населення і військових

Шмигаль: Держава спрямовує 1 млрд грн на часткову компенсацію відсотків за кредитами та лізингом для підприємств ОПК

Міненерго скасувало свій наказ про призначення Гавви гендиректором "Оператора ринку" на наступні три роки

В Україні прогнозується збільшення відбору газу з ПСГ цього тижня

Конкурс на УРП на літієву ділянку "Добра" виграє консорціум на чолі з TechMet

АТБ, McDonald's та "Укрзалізниця" очолили рейтинги витрат клієнтів monobank у 2025р

Офіційний курс гривні послабився до нового мінімуму – 43,0757 грн/$1

"Укрзалізниця" тимчасово призупиняє купонні виплати по єврооблігаціях для збереження ліквідності – компанія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА