Інтерфакс-Україна
19:05 25.10.2017

Кабмін знизив ціну на газ для опалення і ГВП бюджетних установ на 22%

1 хв читати

Кабінет Міністрів України знизив ціну на газ, що відпускається в рамках спеціальних зобов'язань (PSO) для опалення і гарячого водопостачання (ГВП) бюджетних установ на 22% - з 7907,2 грн до 6177,5 грн за 1 тис. куб. м (без транспортування і ПДВ).

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні в Києві в середу.

Крім того, Кабмін знизив ціну на газ, що відпускається в рамках PSO і використовується для виробництва електроенергії на 6,3% - з 7907,2 грн до 7413 грн.

Цим же документом уряд включив ПриватБанк до переліку банків, у яких можуть відкриватися рахунки зі спеціальним режимом використання при постачанні газу по PSO.

Як повідомлялося, раніше підприємства теплокомуненерго вказували на розбаланс, що виникає через різницю між затвердженою урядом ціною газу для опалення і ГВП бюджетних установ (7907,2 грн) і ціною, закладеною НКРЕКП у відповідні тарифи тепловиків (4942 грн).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Нафтогаз" залучив від ЄІБ додаткові EUR50 млн на імпорт газу

НКРЕКП заявляє про повну відповідність закону прийняття рішення про підвищення прайскепів 16 січня

Під час війни ми не можемо проводити масштабної реконструкції та робити великих інвестицій в Україні – СЕО "Метінвесту"

Курсоутворювальною валютою для України залишається долар, а січневі коливання гривні мають сезонний характер – Гелетій

Не факт, що державі потрібно рятувати всі ресторани, - думка

Ухвалення нової програми МВФ для України за базовим сценарієм очікується у третій декаді лютого – голова НБУ

Зеленський: "Нафтогаз" імпортує електроенергії більше ніж 50% від власних потреб споживання

H&M запустить онлайн-магазин в Україні у I кв. 2026р.

Нацбанк збільшив оцінку міжнародних резервів на кінець 2026р до $65 млрд, 2027р – до $72,9 млрд

НБУ погіршив прогноз інфляції в Україні у 2026р. до 7,5%, у 2027р. - до 6%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА