Інтерфакс-Україна
17:07 27.10.2017

"Київенерго" оцінює щоденні збитки від постачання тепла бюджетникам у 1,2 млн грн

2 хв читати

 Збитки ПАТ "Київенерго" від постачання тепла і гарячого водопостачання (ГВП) бюджетним установам становлять близько 1,2 млн грн на добу, заявляють у прес-службі компанії.

"Через невідповідність цін (ціни газу, який відпускає "Нафтогаз" для цих цілей (7907,2 грн), і ціни газу, закладеної в тариф на тепло для бюджетних установ (4942 грн) - ІФ) збитки "Київенерго" за квітень-жовтень 2017 року сягнули 74 млн грн. Наразі по соціальній сфері (дитячі садки, лікарні) "Київенерго" щодоби зазнає збитків у розмірі 1,2 млн грн", - йдеться в повідомленні.

У компанії зазначають, що Кабінет Міністрів на своєму засіданні в середу вирішив знизити ціну газу, що відпускається "Нафтогазом" для опалення і ГВП бюджетних установ, на 22% - зі 7907,2 грн до 6177,5 грн за 1 тис. куб. м (без транспортування і ПДВ). Проте, на думку "Київенерго", ці зміни не дадуть швидкого ефекту.

"Врегулювання дисбалансу фактичних та тарифних цін на газ для уникнення колосальних збитків теплової галузі зараз залежить від оперативності погодження Мінфіном змін до постанови Кабміну №187 (про зниження ціни на 22% - ІФ), підписання змін прем'єр-міністром та оприлюднення. Після цього НКРЕКП має відкоригувати тарифи на виробництво тепла котельними і ТЕЦ з урахуванням цін на газ", - пояснюють у "Київенерго".

У компанії також нагадують, що процедура коригування тарифу на тепло НКРЕКП триває понад місяць, а з урахуванням затримок із публікацією рішень регулятора "Урядовим кур'єром" може потребувати ще більше часу.

"Опалювальний сезон для теплопостачальних компаній знову загрожує обернутися збитками, фінансовими труднощами і відсутністю коштів для закупівлі газу", - резюмують у "Київенерго".

Як повідомлялося, "Київенерго" експлуатує практично всі енергетичні об'єкти, розташовані в столиці, за винятком Дарницької теплоелектроцентралі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КМВА підписала меморандум про залучення коштів на ремонт укриттів

Нацбанк повертає повноцінний нагляд за дотриманням валютних лімітів і нормативів капіталу

Уряд розширив на 25 позицій перелік товарів із вимогою локалізації у публічних закупівлях

Ощадбанк надав муніципалітетам майже 3 млрд грн з початку повномасштабної війни

Україна законодавчо розширить Єдину базу даних операцій з нерухомістю до кінця року – програма з МВФ

Фіксований податок на нерухомість показує більшу ефективність для розвитку громад ніж пайовий внесок - думка

НКЦПФР відмовила продовжити термін дії інвестфонду Порошенка на 20 років

Вакантні посади в Раді НБУ планують заповнити до кінця липня – меморандум з МВФ

Зеленський підписав закон щодо адміністративної відповідальності за порушення митних правил

МВФ несуттєво змінив негативний сценарій в оновленій програмі з Україною та допускає його погіршення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА