Інтерфакс-Україна
07:47 03.11.2017

Apple націлена на рекордний передсвятковий сезон

2 хв читати
Apple націлена на рекордний передсвятковий сезон

Сильна звітність Apple Inc за підсумками четвертого кварталу 2017 фінансового року і прогнози на поточний передсвятковий квартал розвіяли побоювання ринку, в тому числі пов'язані з недостатніми темпами виробництва нових iPhone X.

Акції Apple на додаткових торгах після закриття основної сесії в Нью-Йорку в четвер подорожчали на 3,1%. Експерти чекають, що найближчим часом капіталізація компанії перевищить $ 900 млрд ($ 868,9 млрд у четвер).

"Поточний передсвятковий сезон буде кращим в історії", - заявив під час телеконференції гендиректор Apple Тім Кук.

Як повідомляється в прес-релізі Apple, чистий прибуток за підсумками трьох місяців, що завершилися 30 вересня, піднявся до $ 10,71 млрд у порівнянні з $ 9,01 млрд за порівнянний період попереднього фінроку.

Прибуток Apple в розрахунку на акцію підскочив на 24% - з $ 1,67 до $ 2,07 - у зв'язку зі скороченням числа акцій в обігу в результаті buyback.

Експерти, опитані FactSet, в середньому прогнозували прибуток Apple в $ 9,7 млрд.

Квартальна виручка збільшилася на 12% - з $ 46,85 млрд до $ 52,58 млрд (консенсус-прогноз - $ 50,69 млрд).

У минулому кварталі Apple підвищила продаж iPhone з 45,5 млн до 46,6 млн штук, що відповідало очікуванням Уолл-стріт (46 млн). Аналітики очікують, що в I фінкварталі компанія продасть 80 млн iPhone.

Виручка Apple від різних сервісів, включаючи магазин додатків App Store, піднялася з $ 7,27 млрд до $ 8,50 млрд, встановивши новий рекорд. Наразі це друге за величиною джерело виручки компанії після iPhone.

Продажі iPad підскочили на 11% в річному вираженні - до 10,3 млн. Збільшення виручки в цьому сегменті склало 14%, що говорить про зростаючу популярність дорожчих моделей, включаючи iPad Pro.

Доходи компанії від продажу комп'ютерів Mac збільшилися на 25%, до $ 7,17 млрд, хоча обсяги реалізації підвищилися на 10% - до 5,4 млн одиниць.

Сукупна виручка Apple в Великому Китаї (КНР, включаючи Гонконг, і Тайвань) виросла вперше за сім кварталів - на 12%, до $ 9,8 млрд.

На поточний (перший) квартал 2018 фінроку Apple прогнозує виручку в діапазоні від $ 84 млрд до $ 87 млрд, тоді як середня оцінка аналітиків становить усього $ 49,18 млрд. Apple також очікує валову рентабельність від 38% до 38,5% і операційні витрати на рівні $ 7,65 млрд - $ 7,75 млрд.

ОСТАННЄ

Рада може схвалити два законопроєкти щодо промислового безвізу із ЄС у лютому – віцепрем’єр

Мінфін перед очікуваним зниженням облікової ставки НБУ знову знизив ставки гривневих ОВДП

Рішення уряду щодо мобільної генерації формують нову логіку енергетичної стійкості – RSE Group Ukraine

Україна та Польща домовилися про збільшення на 20% до кінця квітня потужностей для імпорту газу – Шмигаль

"Ліси України" планують подвоїти інвестиції у 2026р та збільшити заготівлю деревини на 2 млн куб. м — гендиректор

НКРЕКП відтермінувала видачу ліцензії "Харківським тепломережам" як правонаступнику "Харківводоканалу" через борг за е/е в 4,9 млрд грн

"Ліси України" планують подвоїти інвестиції у 2026р. та збільшити заготівлю деревини на 2 млн куб. м — гендиректор

Мінекономіки з 2 лютого відновить прийом заявок на гранти для садівництва та теплиць, бюджет на 2026 р. — $465 млн

Захисні заходи щодо агроімпорту з України недостатні, механізм повернення мит має бути автоматичним — аграрний міністр Польщі

Австралійська European Lithium купує американський Velta Holding з видобутком та виробництвом в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА