Інтерфакс-Україна
13:42 03.11.2017

Осучаснення пенсій може призвести до збільшення інфляції на 0,3-0,6 п.п. у 2018 р.

1 хв читати
Осучаснення пенсій може призвести до збільшення інфляції на 0,3-0,6 п.п. у 2018 р.

Осучаснення пенсій, яке проводиться в Україні з жовтня, може призвести до збільшення інфляції на 0,3-0,6 п.п. у 2018 році, ззаначається в інфляційному звіті Національного банку України (НБУ), розміщеному на веб-сайті регулятора.

"З огляду на те, що ефекти на бюджет від збільшення витрат на пенсії будуть компенсовані за іншими статтями (дефіцит бюджету зберігається менше 2,5% ВВП у 2017 і 2018 роках), за оцінками Національного банку, підвищення пенсій матиме нейтральний вплив на реальні темпи зростання економіки, однак спричинить помірний тиск на рівень споживчих цін (додатково 0,3 - 0,6 п. п. у річну споживчу інфляцію в 2018 році)", - йдеться в звіті.

Як зазначає НБУ, за оцінкою уряду, на осучаснення пенсій в четвертому кварталі поточного року може додатково знадобитися 20 млрд грн.

ОСТАННЄ

Середня зарплата на підприємствах для бронювання працівників має бути вища 21,6 тис. грн

Номінаційний комітет затвердив незалежних членів нової наглядової ради "Енергоатома" - Свириденко

Податкові надходження до держбюджету України у 2025 році зросли на 20,2% - ДПС

Доходи загального фонду держбюджету в 2025 попередньо виросли на 22,4% – Мінфін

ПФУ профінансував грошову виплату на придбання твердого палива майже для 9 тис. сімей з ВПО

НБУ з 31 грудня пом’якшує валютні обмеження для резидентів Defence City

За підсумками перших двох спецаукціонів 423 МВт нових балансуючих потужностей уже в енергосистемі – "Укренерго"

Кабмін погодив пропозицію Мінекономіки щодо запуску "Національного чеку"

Кабмін продовжив обмеження експорту лісу та металобрухту до кінця 2026р.

ПриватБанк виставив на аукціон право оренди стадіону "Дніпро-Арена" та тренувальної бази

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА