19:51 06.11.2017

"Рошен" за 10 міс. сплатив 1,21 млрд грн податків до держбюджету

2 хв читати
"Рошен" за 10 міс. сплатив 1,21 млрд грн податків до держбюджету

Корпорація "Рошен" за підсумками січня-жовтня 2017 року виплатила 1,213 млрд грн податків до бюджету України, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі корпорації.

Згідно з інформацією, із зазначеної суми надходження від податку на прибуток становили 296,6 млн грн, військовий збір - 10,5 млн грн, ПДВ - 634,1 млн грн. Як єдиний соціальний внесок (ЄСВ) було сплачено 135 млн грн.

До місцевих бюджетів сплачено 136,6 млн грн, з яких надходження від податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) становили 126,4 млн грн, а також податок на землю та ін. - 10,2 млн грн.

"Переважно (близько 90-95%) податки сплачуються до державного бюджету України. Решта виплачується до бюджетів тих країн, де є представництва копанії "Рошен", а саме: Польщі, Угорщини, Литви, Росії, Казахстану, Румунії, Болгарія", - зазначили в корпорації.

У "Рошен" уточнили, що загалом за результатами 2016 року корпорація сплатила 1,545 млрд грн податків, а 2015 році - 1,337 млрд грн.

Як повідомлялося, у журналістському розслідуванні Центру розслідування корупції та організованої злочинності OCCRP і "Слідство-Інфо" повідомляється про те, що метою перебудови структури президентської кондитерської корпорації "Рошен" і створення офшорних компаній була мінімізація податків, а не передання компанії до "сліпого трасту" .

Юристи П.Порошенка наполягають, що структурували Roshen таким чином, щоб всі податки сплачувалися в Україні.

Корпорація Roshen входить до топ-30 найбільших виробників кондитерських виробів у світі. До її складу входять Київська, Кременчуцька, дві Вінницькі кондитерські фабрики і Вінницький молочний завод (Україна); Клайпедська кондитерська фабрика (Литва) і фабрика BonbonettiChoco (Угорщина). Виробничу діяльність Липецької фабрики (РФ) було зупинено з 1 квітня 2017 року.

Згідно з підписаним П.Порошенком у січня 2016 року договором, він передав свою 85-відсоткову частку в корпорації до незалежного сліпого трасту (blind trust) компанії Rothschild Trust. Банк-управитель трасту має також чотирирічну довіреність на переговори про продаж активів. Президенту корпорації Roshen В'ячеславу Москалевський належить 13% через інвестфонд "Кондітерінвест", ще чотирьом топ-менеджерам - по 0,5%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Наглядова рада Укрексімбанку оголосила конкурс на посаду голови правління

Збільшення держвидатків на дороги спричинило зростання імпорту дорожньої техніки і матеріалів замість замовлень вітчизняним заводам - Нацкомітет промрозвитку

Мінськ заявив, що відсутність держкредиту від РФ не вдарить по бюджету Білорусі

Пропозиція Газпрому є неприйнятною для України

Відмова від претензій Нафтогазу до Газпрому в арбітражах економічно недоцільна

Переговори щодо транзиту між Україною і РФ повинні продовжитися в тристоронньому форматі

Бюджетна підтримка аграріїв у 2020 році для покупки землі достатня і передбачені дешеві кредити

Щодо питання граничної концентрації с/г землі в одних руках буде знайдено компроміс до другого читання

"Нафтогаз" отримав пропозицію "Газпрому" - топ-менеджер НАК

Марош Шефчович розраховує на обговорення транзитного контракту на рівні президентів України та РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА