Інтерфакс-Україна
20:56 06.11.2017

Норвегія встановила рекорд експорту газу в Європу за минулий рік

1 хв читати
Норвегія встановила рекорд експорту газу в Європу за минулий рік

Норвегія за минулий газовий рік (починається в жовтні) експортувала до Європи рекордний обсяг газу - 123 млрд кубометрів, повідомив старший віце-президент з маркетингу та трейдингу Statoil Тор Мартін Анфінсен (Tor Martin Anfinnsen) під час European Autumn Gas Conference.

"Ми бачимо більш високий попит в Європі з різних причин", - сказав він. Топ-менеджер Statoil зазначив, що таким чином Норвегія зайняла 25% в обсязі споживання газу Європою.

Він повідомив, що Statoil продає СПГ з норвезького проекту Snohvit.

Так, за словами Анфінсена, 5,5 млрд кубометрів газу було експортовано в вигляді СПГ, з них частка Statoil склала 8%. Він додав, що компанія закуповує СПГ у третіх сторін, але більше для оптимізації портфеля - менше половини обсягу, одержуваного з родовища. У наступному році обсяги залишаться на тому ж рівні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глобальний держборг наблизиться до 100% світового ВВП до кінця десятиліття - МВФ

Sky Bank акредитував київський ЖК Greenville Park до програми "є-Оселя"

Уряд розпочав навчання для фермерів із подання заявок на розмінування

Алкогольна галузь у березні 2025р скоротила податкові платежі на тлі росту виторгу - Гетманцев

Понад 24 тис. родин отримають компенсацію за пошкоджене житло завдяки залученню $84 млн від Світового банку

Корейська Posco International планує побудувати в Одесі ТЕЦ на RDF-паливі за $106 млн

Перелік поновленої держпрограми компенсації вартості с/г техніки за рік розширився до 152 підприємств

Внески партнерів у Фонд підтримки енергетики України сягнули EUR1,2 млрд

Реновація київських готелів має містити локальну складову - думка

"Нафтогаз" продовжить постачати газ населенню за незмінною ціною 7,96 грн/куб. м до 30 квітня 2026 р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА