19:41 09.11.2017

Влада готова відновити приватизацію

2 хв читати
Влада готова відновити приватизацію

Президент України Петро Порошенко заявив, що українська влада готова відновити приватизацію, а судова реформа повинна завершити систему боротьби з корупцією.

Як повідомляє в четвер прес-служба президента України, П.Порошенко під час привітання компанії McKinsey & Company з 15-річчям діяльності в Україні окреслив найближчі пріоритети для продовження реформ в Україні.

"Він зазначив, що судова реформа повинна завершити всю систему боротьби з корупцією. За словами глави держави, з впровадженням пенсійної реформи представлена ​​нова система, яка дозволить людям отримувати справедливу пенсію", - сказано в повідомленні.

Президент також наголосив на важливості проведення медичної реформи, яка, в тому числі, дозволить підвищити рівень і поліпшити якість медичних послуг на селі.

"Глава держави підкреслив, що влада готова відновити приватизацію", - повідомляє прес-служба.

П.Порошенко зазначив, що бізнес-структури визнають зусилля української влади щодо впровадження реформ. За його словами "нещодавнє дослідження, проведене Institutional Investor опитуванням менеджерів інвестиційних компаній, показало, що Україна є першою в списку подорожей протягом наступних 12 місяців для поточних і потенційних інвесторів.

Окрім того, міжнародне рейтингове агентство Moody's покращує свій прогноз по Україні зі стабільного до позитивного, посилаючись на "досягнення України в проведенні структурних реформ".

Раніше в цей день Верховна Рада України прийняла за основу урядовий законопроект "Про приватизацію державного майна" (№7066) - нову редакцію закону про приватизацію, яка полегшує продаж неліквідних об'єктів, описує умови залучення радників з приватизації і є однією з умов продовження співпраці з МВФ

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Порошенко під тиском металургійного лобі підписав черговий закон про пролонгацію і збільшення експортного мита на брухт

Завдяки децентралізації частка місцевих податків і зборів у доходах місцевих бюджетів за підсумками року становитиме 30% - Порошенко

Порошенко та Гройсман схвалюють рішення Європарламенту щодо нової програми макрофінансової допомоги Україні

Алієв на зустрічі з Порошенком запросив Україну до участі в Південному газовому коридорі

ФДМ оцінює потенційні надходження від малої приватизації в 1,5-1,7 млрд грн

Стартує мала приватизація через систему ProZorro

Порошенко озвучив країни, в яких буде заарештовано активи Газпрому з метою отримання $2,6 млрд

ФДМ має намір до 1 липня оголосити конкурси з відбору радників для приватизації 22 об'єктів

Кабмін затвердив порядок відбору операторів електронних майданчиків для проведення малої приватизації

План приватизаційних надходжень до держбюджету-2018 зірвано - Данилюк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА